Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Niedawno nabyłem nowego Huaweia p9 lite, zachęcony dobrymi opiniami. Właściwie telefon spełnia wszystkie moje wymagania, jest płynny, szybki, nie tnie się, muzyka daje radę, dobry do internetu i komunikacji, ale jedno w nim mnie nie zadowala - aparat. Focus trochę kiepsko czasami łapie, zdjęcia mają niemało szumów, kolory są blade i mało nasycone. W nocy jest tylko gorzej, kolory są bardzo źle odwzorowane, zdjęcia ciemne i w nocy niemożliwe jest zrobienie znośnego zdjęcia.Kiedyś miałem Lumię 830 i byłem bardzo zadowolony, także to może Wam dać pogląd na to, jakiego jakościowo aparatu potrzebuję, a nie potrzebuję najlepszego na rynku, zwłaszcza w tej cenie http://forum.android.com.pl/uploads/emoticons/default_wink.png Lumia czasami mocno szumiła, ale miała bardzo ładne, nasycone kolory, super zdjęcia w nocy oraz przy sztucznym oświetleniu, dobrze łapała focusa i aparat był lepszy niz w galaxy s5.

 

Co do innych wymagań, to telefon powinien być płynny na codzień. W gry raczej nie gram. Oprócz tego przyzwoity muzycznie i w miarę wygodny w użytkowaniu, ekran maksymalnie 5.5 cala i bateria przynajmniej średnia.

Myślę, że około 800zł powinienem za Huaweia dostać, co mogę za to kupić? Myslałem nad iPhonem 5s, robi praktycznie takie same zdjęcia jak IP6, a te z 'szóstki' są przez recenzentów uważane za bardzo dobre. A może coś innego? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...