Skocz do zawartości

Recommended Posts

cześć,

 

mam krótkie pytanie 

czy warto brać tego Seasonica S12G 450W w cenie 190zł (nowy z gwarancją jeszcze 2,5roku) po wymianie gwarancyjnej?

 

zestaw do jakiego potrzebuje zasiłkę to:

G4560

RX470 4Gb

8Gb Ramu *2szt

SSD 240Gb + HDD 1Tb

 

Ewentualnie czy coś ciekawszego warto zakupić powiedzmy do.... no właśnie do ilu/jak drogi zasilacz warto kupić żeby nie było tzw. przerostu formy nad treścią? ;)

 

z góry dzięki za wszystkie wskazówki :)

Edytowane przez christof138
Link to post
Share on other sites
tylko obydwa w/w w porównaniu do S12G mają gorszą sprawność..

Przez ponad 2 lata różne rzeczy mogły dziać się z tym G450, elektrycznie nie ma przepaści między tymi jednostkami, Seasonic jest lepszy, jednak Antec/Corsair to nadal dobre PSU.

Sprawność sprawnością, liczy się regulacja napięć, PSU się zużywa, ja bym sobie nie kupił używanego zasilacza.

 

CX450M nie będzie głośniejszy od tego Seasonica

full.png

http://media.bestofmicro.com/ext/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9QL0YvNTE5MzE1L29yaWdpbmFsL1Jlc3VsdC0yMS0zMF9GYW5fUlBNX05vaXNlX0dyYXBoLkpQRw==/r_600x450.JPG

Link to post
Share on other sites

3ndurek chyba mnie źle zrozumiałeś...to jest zupełnie nowy zasilacz. Serwis wymienił w ramach gwarancji na nowy i gość go sprzedaje oryginalnie zapakowany. Czy to zmienia Twój pogląd? :) choć oczywiście gwarancja krótsza niż sklepowy bo jeszcze ok. 2.5 roczku.

Edytowane przez christof138
Link to post
Share on other sites

Ja bym brał spokojnie jak jest tak jak piszesz. Co do głośności Seasonica w porównaniu do tego Corsaira CX450M nie ma porównania. Corsaira usłyszysz po włączeniu komputera w przypadku Seasonica nic nie usłyszysz. Ogólnie Corsairy te CXM obojętnie o jakiej mocy są słyszalne bez obciążenia. Nie polecam na bank tej serii od Corsaira.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...