Skocz do zawartości

Monitor 144 Hz do 1500


Recommended Posts

  • Budżet: 900 - 1500 zł

przeznaczenie: niby praca, ale zamierzam więcej grać jak by się czas znalazł

warunki w pomieszczeniu: słońce nie pada na ekran, czasem światło czasem mrok

Mój sprzęt: i5 6500 + GTX970

 

Warunki konieczne:

  • Flicker free(od tego się zrodził pomysł na zmianę LG 24EA53 IPS) 

144+ Hz (ja jestem z tych ludzi, którym filmy klatkują ,a w grach na pewno zobaczyłbym drastyczną różnicę, bo długo miałem sprzęt, przy którym musiałem się nagimnastykować graficznie, by uzyskać płynność)

24'' FHD lub 27'' QHD

Display port

 

Upgrade w przyszłości to  Karta Radeon 480 lub najsłabsza Vega, i dlatego mile widziany free-sync. Jakby nie wyglądał "gamersko" to by był plus. I mini jack także by się przydał.I gwarancja na bad piksele.

 

Oczekuję dużej konfiguralności czyli profile, dobrych kolorów i kontrastu i czerni, może jakiś tryb czytania z redukcją niebieskiego światła. W skrócie cena/jakość. I czy jasność dla flicker free jest bardzo duża? Ja raczej lubię jasne, ale czasem wolałbym przejść w tryb dla ciemnego pokoju.

 

Znajdzie się coś czy wymagania zbyt wygórowane?

 

Edytowane przez Kamil369
Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Kupi monitor w sklepie internetowym jako osoba fizyczna, wtedy ma 14 dni od dnia dostawy ma na testowanie jakby w ostatnim dniu wysłał pismo z rezygnacji z umowy zawartej na odległość kolejne 14 dni ma na odesłanie monitora.

Sam się przesiadłem na monitor 27" WQHD IPS 144Hz z FreeSync ( wyświetlanie obrazu bez przycinek) ciężko było mi się przyzwyczaić jak bym miał wrócić na stary 19" HD MVA 60 Hz monitor.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...