Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja sądzę, że powinieneś poczekać do 6-rdzeniowych, DX11 i G300.

Póki co zestaw masz bardzo dobry, przetrzymasz.

Nie wiem czy to prawda i na ile, ale jakiś rok temu gdy zabawa z DDR3 dopiero się zaczynała, był wywiad z Kingston Tech., i wspomniane było

"W naszych laboratoriach czeka już prawie opracowany moduł DDR4"(!)

Więc może warto poczekać...?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to prawda i na ile, ale jakiś rok temu gdy zabawa z DDR3 dopiero się zaczynała, był wywiad z Kingston Tech., i wspomniane było

"W naszych laboratoriach czeka już prawie opracowany moduł DDR4"(!)

wg mnie to czysta kampania reklamowa. Sam pomyśl - gdybyb tak było to po jakie licho pakowaliby kasę w sprzedaż DDR3?? Nie mam się za jakiegoś omnibusa ale sporo siedze w nowościach technologicznych i NIC ALE TO NIC NIE SŁYSZAŁEM O WPROWADZENIU DDR4. Jak ktoś coś wie to niech mnie poprawi ale z nowościami jestem dość na bieżąco :)
Link to post
Share on other sites

tak czytam te wasze posty i zastanawiam czy sam sobie nie zmienie moich bebechow na i7 :):)

musisz się zastanowić czy jest Ci to potrzebne bo platforma niemało kosztuje a kompa masz mocnego :)
wiem ale jak w skarbonie lezy 456 funtow no to troche chce sie wydac :o;) a zmienial bym tylko plyte proc i ram
Link to post
Share on other sites

o DFI pytaj @multijumpera

@Arcziy na początek poczytaj to zestawienie :

http://www.purepc.pl/plyty_glowne/Test_ ... page=0%2C6

Kiedy wybierałem platforme LGA1366 to brałem pod uwage tylko dwie opcje (Asus Rampage II Extreme, DFI LANParty UT X58-T3eH8) i wybrałem właśnie DFI która przekonała mnie rozbudowanym chłodzeniem northbridge, southbridge i sekcji zasilania.

Co prawda jest jedna sprawa :!: pasta użyta do tego chłodzenia to biały silikon i polecam to zmienić nim mobo trafi do budy.

Bios jest rozbudowany ale przejrzysty i jest sporo żeczy ułtwiających OC.

 

Nie powiem ci która lepsza ale jeżeli będziesz brał którąś z tych to napewno sie nie zawiedziesz.

 

Link to post
Share on other sites

Z czego co mi wiadomo następcą i7 będzie i9 :[ Będzie on pod X58 (1366) będzie miał 6 rdzeni 12 wątkowych i wykonany w 32nm

LoL :o no niezle 32nm :[ zapowiada sie dosyc ciekawie i pewnie cena bedzie kosmiczna ;)

 

//EDIT//

 

To wole poczekac do 2010r. Q1 i dopiero zlozyc kompa z prockiem i9 :[ pewnie przez ten czas wyjda jakies nowe plyty glowne wiec wydaje mi sie ze nie ma sensu teraz skladac i7 :P no chyba, ze ktos ma za duzo $$ to wrecz przeciwnie :P

Link to post
Share on other sites

Nie było mnie w domu ostatnio więc nie mogłem odpowiedzieć :o No to chyba zaczekam na i9 ale jeszcze zobaczymy :[ Teraz jednak cięko z kasą bo jeszcze monitor nawalił 2 raz ;) Pamiątki mam od kumpla pożyczone podkręciłem je z fabrycznym chłodzeniem i jakoś poszły :[

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...