Skocz do zawartości

Pytanko do grających w StarCraft 2


Recommended Posts

Siema, zauważyliście ostatnio jakieś radykalne pogorszenie działania gry? Bo ja grałem dość nałogowo w tą grę z rok temu na tym samym komputerze i nigdy nie narzekałem na jakieś problemy z wydajnością owszem ta gra nigdy nie była jakaś cudownie zoptymalizowana i przy jakichś grach 4v4 z ziomami to bywało różnie jak się całe bydło na środku spotkało ale 1v1 grało się znakomicie nawet na supply 200 na 200 , dziś powracam połupać, a tu mapa 1v1 cisnę na protosa, robię zerglingi + beiny doleciało troche mutali i rouchy i już 40 fps przy samym przemieszczaniu armii, przeciwnik tam mnie chciał pocisnąć kilkoma wartownikami z stalkerami + adepci i jak doszły force fieldy i tak dalej i zaczął się kocioł to mi do 35 fps zaczęło zmulać w efekcie nie dałem rady skończyć mapy, potem testowałem bitwy na SI i straszliwie mi gra zamula, świeża instalacja bo SC zassałem na nowo wczoraj, wszystko w kompie hula bo wiadomo, nie od dziś siedzę w temacie także czeskie błędy jak przegrzewanie czy sterowniki to mi się nie zdarza. Czy blizzard znow wydał jakiś patch "zajefajny" jak miałem przerwę w graniu?

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że to nic nie daje, fizyka off do tego efekty medium i nadal dropy są koszmarne, tam detale ogólnie mi w tej grze dyndają jak kilo kitu więc mogę nawet wrzucić pełne low tylko gra nadal wówczas dropi, do tego jestem pewien że jakoś jeszcze jak grałem z 8 miesięcy temu to nic takiego nie było, musiało coś się podziać po nowych łatach.


już pomijam jak się grało w WoL kilka lat temu to na gorszym PC po 100 fps było, potem coś blizzard zaczął dupić z tą grą


Aha co jeszcze zauważyłem, że gra ogólnie działa mozolnie, menusy i mapki chwile się ładują i coś jest ewidentnie źle, zużycie cpu przez proces SCII podczas rozgrywki to zaledwie 42% także jest zapas mocy, nie mam pojęcia co się z tą grą stało

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Też próbowałem 32 bit, jest identycznie w rozgrywce, nowy patch naprawił jedynie lagujące menusy i faktycznie wszystko ładnie, tylko gra nadal tnie się jak emo, dziś grałem 4v4 i kopara mi opadła gdzieś w 24 minucie to już miałem 15 fps z freezami na 2 sekundy XD

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...