Skocz do zawartości

Telefon na dłuższy okres czasu


Recommended Posts

  • mój budżet : ~1600-1800

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Sklep, od prywatnej osoby

nowy czy używany : Nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza : od 5'' do 5,5'' 

preferowany system mobilny : Android

do czego będę używać urządzenia : Facebook, Messenger, Youtube, Spotify, Instagram, Snapchat, przeglądarka internetowa, inne "lekkie" dla telefonu aplikacje (żadnych wymagających gier)

najważniejsze wymagania : min 32gb pamięci; długi okres działaniu telefonu bez zawieszani się, zwolnień itp.

 

Witam serdecznie,

jestem posiadaczem Motoroli Moto G2 LTE. Niestety telefon nie spełnił moich oczekiwań i po niecałych 2 latach użytkowania bardzo zwolnił i często zamyka aplikacje co uniemożliwia wygodne użytkowanie(hard resety był robione i po krótkim czasie wszystko dzieje się od nowa). W związku z tym planuję teraz wydać większą sumę na telefon, który posłuży dłuższy okres czasu.

 

Z forumowego FAQ zainteresował mnie Honor 8, Mi5 ewentualnie Galaxy S7, a może na ten czas tańsze telefony są lepsze i do takiego użytkowania wystarczy telefon typu Redmi 3S? 

 

Bardzo rzadko zmieniam telefony dlatego głównym kryterium na którym mi zależy to płynne działanie przez długi okres czasu. Od razu bardzo dziękuję za sugestie i porady.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Honor 8 

 

Bateria BDB, aparat również, Video gorzej. No i wykonanie rewelacja. Telefon to czołówka najładniejszych smartfonów, jakie powstały.

 

Do tego 32gb pamięci z możliwością rozbudowania, szybkie ładowanie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...