Skocz do zawartości

Słuchawki z wyśmienitą jakością dźwięku


Recommended Posts

Witam,

Pierwszy raz chciałbym zainwestować w zakup dobrych słuchawek. Zmusiło mnie do tego kupno mikrofonu Blue Yeti które niestety wyłapuje wszystko z głośników. Decyzja padła na Logitech G933. Niestety, trafił do mnie egzemplarz w którym nie działało połączenie przez kabel 3,5. Jestem aktualnie na etapie wymiany ale poważnie zastanawiam się nad zmianą.
Około 10 lat temu zakupiłem słuchawki Manhattan Personal Cinema 5.1. Nie używałem ich prawie wogóle a teraz się rozleciały te poduszki wyścielające. Kupując Logitech na pierwszy rzut było ok, jednak kiedy zacząłem przez nie rozmawiać po pierwsze swój głos słyszałem w bardzo dużym odźwięku (czego nie doświadczyłem w starych) co mi zdecydowanie przeszkadzało. Ponadto słuchawki pomimo recenzji że dobrze leżą dość mocno uwierały mnie pod dolną okolicą ucha (jestem dość puszysty ;)  ). Szukałem w internecie alternatywy i zamówiłem do sprawdzenia na sklep jeszcze 2 modele:

HyperX Cloud II
Siberia 650

no i drugi Logitech który mam nadzieje będzie działał bez zarzutu.

Powiem szczerze, po dwóch dniach szperania na necie więcej nie wiem niż wiem. Każdy chwali co innego i zawsze do mojego wyboru inny się doczepia. Słuchawki potrzebne mi są wyłącznie do gry - nie potrzebuje ich do słuchania muzyki. Oczekuje wyśmienitego dźwięku przestrzennego, fenomenalnego informowania scenicznego w grach, wyraźnego i jakichkolwiek krokach itd, nie wiem natomiast dlaczego lepiej czułem się w słuchawkach Manhattan w kwestii odbicia mojego głosu niż w Logitech - tutaj jak coś powiedziałem jakby mój głos odtwarzało w maksymalnym poziomie w słuchawkach (chociaż tam go nie było). Za jakość dźwięku mogę zapłacić koło 700 zł, tylko czy zakup takich słuchawek faktycznie ma sens, czy płaci się za firmę? Czy słuchawki za 350 zł nie będą takie same. Dla mnie liczy się wygoda, i przede wszystkim jakość dźwięku w grach. I jeszcze jedna ważna rzecz. Chciałbym podczas nagrywania mieć odsłuch z mikrofonu Blue Yeti swojego głosu. Czy mógłby ktoś mi poradzić czy mój wybór jest dobry, czy jednak jest tutaj coś lepszego?

Edytowane przez Jalulek
Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawi gdzie szukałeś bo chyba nie na tym forum skoro takie badziewie propozycje podaleś

 

Moje szukanie polegało na porównywaniu parametrów słuchawek w sklepach internetowych i prezentacji w unboxingach. Te które podałem z reguły miały dobrą opinie. Chętnie bym się dowiedział jakie uważasz za nie-badziewne.

Link to post
Share on other sites

@Jalulek Parametry czyli na co to zwracałeś uwagę?

 

I co uboczne nam mówi o tym jak brzmią słuchawki?

 

Masz przyklejone tematy.

Wystarczy tam zajrzeć po przejrzeniu 3 pierwszych stron znajdzie z 6 podobnych tematów.

Naprawdę nie jesteś rodzynkiem twoje oczekiwania są wręcz idealnie standardowe.

 

Poza tym masz przyklejony temat jak poprawnie zadawać pytania i nie jest on tam bez powodu. Mianowicie ogranicza długość bezsensowne wymiany postów bo nie podałeś ważnych informacji np. To czy to mają być zamknięte otwarte jakie źródło czyli w co mają być wpięte.

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Moje szukanie polegało na porównywaniu parametrów słuchawek w sklepach internetowych i prezentacji w unboxingach. Te które podałem z reguły miały dobrą opinie. Chętnie bym się dowiedział jakie uważasz za nie-badziewne.

O mamuńciu :o tak to Ty nigdy nie znajdziesz słuchawek.

Czym prędzej udaj się do salonu audio i zacznij słuchać, gdy już coś wybierzesz, wypozycz dwie pary słuchawek i przetestuj w domu.

A na takie badziewia co wymieniles to szkoda kasy, jak inwestycja to w coś dobrego.

Link to post
Share on other sites

A ja po raz kolejny podam link do listy polecanych słuchawek bo po raz kolejny zjawia się ktoś kto nie potrafi odnaleźć tego tematu samodzielnie:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne-2017r/

"Oczekuje wyśmienitego dźwięku przestrzennego, fenomenalnego informowania scenicznego w grach, wyraźnego i jakichkolwiek krokach itd"

Kup sobie AKG K240 

http://www.ceneo.pl/35692064#tab=click

+ SMSL M2 

http://www.ceneo.pl/44333887#tab=click

I będziesz mieć to czego potrzebujesz za ok 550zł. Możesz też dokupić welurowe pady Beyerdynamic i będziesz mieć komfort i jakość dźwięku nieosiągalną dla wyrobów słuchawko-podobnych pokroju szajsbiry czy logitechów

http://www.ceneo.pl/2478261#tab=click

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wypowiedzi. Niestety tu gdzie mieszkam nie mam możliwości testowania słuchawek. Jedyny sklep - media expert najbliższy i to tylko na sprowadzenie a przecież nie sprowadzę całej hurtowni.

 

A ja po raz kolejny podam link do listy polecanych słuchawek bo po raz kolejny zjawia się ktoś kto nie potrafi odnaleźć tego tematu samodzielnie:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne-2017r/

"Oczekuje wyśmienitego dźwięku przestrzennego, fenomenalnego informowania scenicznego w grach, wyraźnego i jakichkolwiek krokach itd"

Kup sobie AKG K240 

http://www.ceneo.pl/35692064#tab=click

+ SMSL M2 

http://www.ceneo.pl/44333887#tab=click

I będziesz mieć to czego potrzebujesz za ok 550zł. Możesz też dokupić welurowe pady Beyerdynamic i będziesz mieć komfort i jakość dźwięku nieosiągalną dla wyrobów słuchawko-podobnych pokroju szajsbiry czy logitechów

http://www.ceneo.pl/2478261#tab=click

Kombajn, czytałem ten temat w całości. Pięknie, logicznie opisany. Zaznaczone różnice w słuchawkach. Ale nie odpowiada mi na pytanie który typ słuchawek najbardziej nadaje się pod gry. Ktoś kto ma styczność z każdym rodzajem słuchawek i potrafi odróżnić te warianty nie będzie miał problemu z wytypowaniem najlepszych pod dane przeznaczenie. Dla takiego kogoś jak ja kto praktycznie kupuje słuchawki po raz pierwszy wyjaśnienia czym różnią się charakterystyki brzmieniowe nie odpowiadają na pytanie który wybrać dla przeznaczenia pod gry. Proponujesz AKG. Z tego co patrzałem nie jest to sprzęt dedykowany dla graczy. Za to polecane są w tym artykule HyperX CLoud. Zastanawia mnie dlaczego nie Cloud II. Gorsza jakość? Czy nie brane po lupę? Ktoś zna odpowiedź?

 

Jak napisałem. Sprawdzić w praktyce nie mam możliwości.

Na pytanie czy otwarte, półotwarte, zamknięte - odpowiem nie wiem. Otoczenie nie zagłusza mi gry więc nie potrzebuje go wyciszać. Pytanie czy w zamkniętych lepiej są słyszalne dźwięki z GRY w najdrobniejszych detalach czy przy cichym otoczeniu nie ma to znaczenia.

Na pytanie o barwę także nie odpowiem bo nie wiem jaka się nadaje do gier.

 

Mam określone kryteria których oczekuje od słuchawek - dźwięk najwyższej jakości, dobry scenicznie, przestrzennie, wygodne, przeznaczone przede wszystkim dla graczy, wyłapujące każdy szmer z gry i wyraźnie określający dźwięk z której strony dochodzi. I najlepiej aby miały dwa połączenia - USB i 3,5 mm działające wymiennie bez wyłączenia niektórych funkcji słuchawek dla jednego z nich.

 

Tak wiem, takich pytań jest wiele. Nie oczekuje zatem porady od kogoś kto już nie ma ochoty odpowiadać kolejny raz na to samo pytanie. Wiem też że dużym znaczeniem to kwestia gustu. Ale jeśli znajdzie się ktoś kto ma ochotę po raz kolejny się wypowiedzieć będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ktoś zna odpowiedź?

pewnie i było o tym nie raz na forum.  

 

wyłapujące każdy szmer z gry i wyraźnie określający dźwięk z której strony dochodzi.

przecież to co wymieniłeś to przeciwieństwo słuchawek do grania :D  

 

I najlepiej aby miały dwa połączenia - USB i 3,5 mm

nikt Ci tu nie poleci słuchawek na USB bo to szrot 

twierdzisz że

 

Kombajn, czytałem ten temat w całości.

po czym 

 

Na pytanie czy otwarte, półotwarte, zamknięte - odpowiem nie wiem.

przecież wszytko masz jasno w tamtym temacie opisane wiec jak bys przeczyał to bys wiedział że w otwartych prawe zawsze uzyskasz lepszą scenę.

wszystko masz na forum i naprawdę nie potrzeba nie wiadomo jak po nim szperać.
wykaż chociaż minimum inicjatywy i przeczytaj parę podobnych tematów naprawdę w twoich oczekiwaniach nie ma nic nadzwyczajnego  co 6 temat o tym samym jest 
Link to post
Share on other sites

Otwarte i półotwarte słuchawki maja najczęściej lepszy dźwięk, często bardziej detaliczny (ale to już zależy od klasy słuchawek). Otwarte dają też lepszą scenę muzyczna czy jak to nazwałeś są bardziej przestrzenne. Dlatego podałem ci AKG K240. Zamknięte słuchawki maja tą przewagę że tłumią hałas z zewnątrz więc jeżeli nie masz wokół siebie ciszy łatwiej na zamkniętych usłyszeć detale. Ale to otwarte w cichym miejscu dostarczą tych detali więcej mówiąc najoględniej. Cloudy są polecane dla graczy bo mają wbudowany mikrofon i są oparte na przyzwoitych chińskich Takstarach Pro80. A generalnie każde dobre słuchawki nadają się do grania. Podkreślam dobre słuchawki, czyli takie które wiernie odtworzą dźwięk bez udziwnień i przejaskrawień. Te twoje  Manhattan Personal Cinema 5.1 to przykład słuchawkowego barachła niemającego nic wspólnego z dobrymi słuchawkami. Normalne dobre słuchawki nie potrzebują 8 przetworników (czy ile tam jest w tym wynalazku) i programowych pseudo polepszaczy żeby odtworzyć przestrzenny dźwięk.


Dodatkowo jak znasz angielski obejrzyj sobie to:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wiec podsumowując leniuszku 
wszystkie słuchawki gaming to sztot słuchawki z usb to nie słuchawki wiec zapomnij o tym wyjątek to  hipery i superluxy hmc631 
Więc 
kupujesz hiperx cloudy 1 i do tego Prodigy Cube black 
albo kupujesz np aim sc 808 do tego somic v2 i mic od zalmana 
ew. zamiast somiców   jak @kombajn polecił AKG K240
lub np Philipsy shp9500 ale te by trzeba ściągać z zagranicy  bo niestety u nas ich nie sprzedają.
lub inne otwarte z polecanych  bo jak sam twierdzisz nie będzie to przeszkadzać tobie i innym 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A tak mówiąc generalnie to jakbyśmy chcieli być wredni to w odpowiedzi na tekst "Oczekuje wyśmienitego dźwięku przestrzennego, fenomenalnego informowania scenicznego w grach" moglibyśmy odpowiedzieć kup sobie Sennheisery HE-1 i zamknąć temat ;)

http://sennheiser.pl/o/he-1

Zobacz sobie cenę. Ale nie jesteśmy wredni wiec staramy się doradzić słuchawki za ludzkie pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Ok, wielkie dzięki panowie za wasze porady. Mam teraz już bardziej ukierunkowaną wiedzę. Podsumowując chyba najbardziej skieruję się jednak do tych proponowanych Hyper Cloud. Jakoś intuicyjnie od początku ku nim się kierowałem. Przeglądałem inne modele, jednak dla takiego laika jak ja wdrążanie głębiej to tylko strata czasu. Więcej bym nie wiedział niż wiedział. Zasugeruję się Waszymi "profesjonalnymi" sugestiami ;) Poprosiłbym was jednak jeszcze o krótkie sugestie.

 

Proponowałeś bleck do tych cloudów kartę zewnętrzną Prodigy Cube. Od razu piszę że w moim kompie jest zintegrowana na płycie za 250 zeta. (płyta oczywiście). Czy kupowanie tej karty ma sens jeśli słuchawki są przeznaczone tylko do dobrej jakości w grach a nie słuchania muzyki czy urządzania dyskoteki? Poprawia to też jakość czy bardziej dla maniaków muzyki? I czy ta karta to faktycznie najlepszy wybór? Z tego co przeczytałem w stacjonarkach lepiej zainwestować w tej cenie w wewnętrzną. Ma to sens czy pod same słuchawki jednak Prodigy?

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/audiotrak-prodigy-cube-czyli-mala-kostka-o-duzych-mozliwosciach.html

 

Druga sprawa zarówno Cloud jak i Cloud II z tego co czytam to słuchawki zamknięte. Ogólnie polecaliście otwarte dla lepszej jakości dźwięku. Czy te mają jakąś porównywalną jakość pomimo zamkniętej wersji lub czy ewentualnie karta zrekompensuje to zamknięcie?

 

I jeszcze jedna ważna dla mnie rzecz. Słuchawki cloud II mają dźwięk 7.1 i chyba wewnętrzną kartę. Ja wiem, podobno bezsensownie sztucznie podkręcony. Jeśli jednak uparłbym się na wersje drugą, czy pod wersję cloud II także mogę podpiąć tą kartę zewnętrzną czy to już jest inna technologia i wtedy karta jest niemożliwa do podpięcia? Bo rozumiem że cloud zwykły nawet z kartą dźwiękową przekreśla szanse na 7.1? Choćby ten sztuczny? Czy te karty nie będą jakoś ze sobą kolidowały? Bo rozumiem że kartę zewnętrzną podpinam pod USB a słuchawki 3,5 do karty. Jak to wygląda w przypadku cloud 2 z kartą własną?

Link to post
Share on other sites

1.iwszem dlatego też zaproponowałem opcje z AIM SC 808

1a. Skądś ta dobra jakoś przecież musisz mieć? Słuchawki tylko odtwazaja to co dostaną lepiej lub gozej ale jak dostaną słabej jakości dźwięk że źródła to nie poprawia jego jakości w żaden sposób. To tak jak byś na tv 70" 4k puścił VHSa.

2. Otwarte zawsze charakteryzują się większą scena przez właśnie budowę.

Ale do grania cloudy też się sprawdza.

3. Wersja 2 to to samo co wersja jeden tylko w pudełku masz dodatkowa kartę na usb w która wpinasz słuchawki.

4. A widziałeś nieskuteczne 7.1 w słuchawkach?

 

 

Wszystkie 5.1 7.1 to przerabianie dźwięku stereo dodawanie poglosów w odpowiedni sposób robi nasze uszy w konia i mamy wrażenie że scena robi się większą ale to tylko złudzenie i sprytne oszustwo. Najczęściej przupłacone jakością dźwięku. Jego splaszczenie i groteskowe zniekształcenia przez zbyt wielka ingerencje w EQ

 

Wszystkie wieloprzetwornikowe konstrukcje to tylko pić na wodę foto montaż. Bo fizyki nie odszukasz jest strasznie ciężko a wręcz niemożliwe umieścić je w tak małej przestrzeni aby fale akustyczne na siebie nie oddziaływały.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przy włączaniu efektów 7.1 na słuchawkach otwartych u mnie zawsze występowały ten sam efekt scena/przestrzeń robiła się większa ale wszystkie dźwięki były odtwarzana na jej zewnętrznym obwodzie jakby się stało w bańce a źródła dźwięku były na jej powierzchni . Z włączonym efektem mogłem jedynie określić kierunek ale już nie odległość co sprawiało wrażeniu bardzo sztucznego i nieprzyjemnego dźwięku bo oczy przekazywały mi jedno a uszy drugie. Po wyłączeniu zakichanego virtual 7.1 mogłem na powrót normalnie ocenić "na słuch" odległość i kierunek źródła dźwięku. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra jutro testuje tego Cloud II o ile dotrze i zobaczymy jak wygląda w batalii. Najwyżej jeszcze sprawdzę te polecane AKG K240.

 

1.iwszem dlatego też zaproponowałem opcje z AIM SC 808
3. Wersja 2 to to samo co wersja jeden tylko w pudełku masz dodatkowa kartę na usb w która wpinasz słuchawki.

 

Czyli rozumiem że w słuchawkach Cloud II przy zakupie dodatkowej karty, tej dołączonej do słuchawek nie podpinam tylko bezpośrednio słuchawki do zakupionej? Nigdy nie podpinałem urządzeń w obudowie, nie znam się na tym więc nie zdecyduję się na wewnętrzną. Jeśli już to te inteligentne prodigy plug & play które polecacie. Bo z tego co piszecie rozumiem że i tak będą lepsze od tej dodanej karty w Cloudy II.

 

Przy włączaniu efektów 7.1 na słuchawkach otwartych u mnie zawsze występowały ten sam efekt scena/przestrzeń robiła się większa ale wszystkie dźwięki były odtwarzana na jej zewnętrznym obwodzie jakby się stało w bańce a źródła dźwięku były na jej powierzchni . Z włączonym efektem mogłem jedynie określić kierunek ale już nie odległość co sprawiało wrażeniu bardzo sztucznego i nieprzyjemnego dźwięku bo oczy przekazywały mi jedno a uszy drugie. Po wyłączeniu zakichanego virtual 7.1 mogłem na powrót normalnie ocenić "na słuch" odległość i kierunek źródła dźwięku. 

 

Ok, jest to jasne. Czyli jak rozumiem zadne słuchawki bez względu na cenę nie zmienią dźwięków 7.1 na naturalne? Czy to za 350 zeta cloudy czy o wiele droższe mają taką samą jakość 7.1.

 

Podsumowując, żebym nie popełnił przy zakupie gafy - jeśli mówimy o karcie ZEWNĘTRZNEJ dla poprawy jakości dźwięku w grach na USB pod Cloud II lub ewentualnie AKGK 240 dla OBU tych modeli słuchawek będzie kompatybilna karta Prodigy lub SMLG M2 mniej więcej w takim segmencie cenowym. Jeśli czegoś nie rozumiem sprostujcie mnie proszę.

Link to post
Share on other sites

o matko, kolejne dziecko, które zajarało się imprezą cs-go i przyszło do domu z wypraną głową propagandą logitecha, razera itd. 

 

Na samej górze jak wół temat dlaczego nie kupować słuchawek takim marek jak srazer, logitech itd itd.

Ludzie dają ci propozycje a ty dalej idziesz w swoim kierunku, jeżeli chcesz, żeby ktoś ci tu powiedział.. "tak, weź logitechy, to dobry wybór a i są na usb co jest dodatkowym plusem" to się nie doczekasz :P

Link to post
Share on other sites

o matko, kolejne dziecko, które zajarało się imprezą cs-go i przyszło do domu z wypraną głową propagandą logitecha, razera itd. 

 

Na samej górze jak wół temat dlaczego nie kupować słuchawek takim marek jak srazer, logitech itd itd.

Ludzie dają ci propozycje a ty dalej idziesz w swoim kierunku, jeżeli chcesz, żeby ktoś ci tu powiedział.. "tak, weź logitechy, to dobry wybór a i są na usb co jest dodatkowym plusem" to się nie doczekasz :P

 

Nie wiem co Twój post wnosi do tematu więc mogłeś sobie darować. Żeby trochę ostudzić ci żyłkę nie gram w takie gó**o jak CS-GO bo nie mam przyjemności w zabijaniu 5-latków i chwaleniu się jakim to jestem dobrym (bardziej w BF-a i do tego głównie potrzebuje) a co do wieku moje ponad 3 dychy na karku to pewnie 2 razy tyle ile sam masz. W żadnym powyższym poście nie forsowałem takich marek jak "srazer, logitech itd itd" więc następnym razem przeczytaj zanim coś napiszesz. Logitech zamówiłem bez przemyślenia stąd poprosiłem kogoś o opinię i jestem wdzięczny chłopakom że mnie nakierowali i takiemu noobowi jak ja wyłożyli na tacy propozycję - połączenia słuchawek z kartą bym w tym poście nie znalazł. Jedyny mój błąd że nie wczytałem się wcześniej w polecane marki. Wiem że takich postów jest dużo i często je piszą podjarane małolaty ale nie traktujmy się szablonowo. Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Jalulek
Link to post
Share on other sites

Pozabijejta się :)

 

Bardzo ważne jest też pozycjonowanie w samej grze, jej implementacja. Jeśli tam coś spartolą, to żadna karta, czy słuchawki tego nie naprawią. Dobra karta czy inne lepsze źródło z niezłymi słuchawkami potrafi wiele zdziałać, ale jeśli fundament (dźwięki w grze, pozycjonowanie w grze) jest skopany to ciężko uzyskać spektakularne rezultaty.

 

Słuchawki "gejmingowe" nam tutaj nie pomogą, bo sprzedawcy już dawno doszli do wniosku "wyprodukujmy chiński bubel z naszym logiem i tak się sprzeda".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pozabijejta się :)

 

Bardzo ważne jest też pozycjonowanie w samej grze, jej implementacja. Jeśli tam coś spartolą, to żadna karta, czy słuchawki tego nie naprawią. Dobra karta czy inne lepsze źródło z niezłymi słuchawkami potrafi wiele zdziałać, ale jeśli fundament (dźwięki w grze, pozycjonowanie w grze) jest skopany to ciężko uzyskać spektakularne rezultaty.

 

Słuchawki "gejmingowe" nam tutaj nie pomogą, bo sprzedawcy już dawno doszli do wniosku "wyprodukujmy chiński bubel z naszym logiem i tak się sprzeda".

 

Na tą chwilę jestem na etapie zwrotu kasy z Logitecha i zamówiłem oba modele Hypera Cloud i Cloud II do porównania. Podpiszesz się pod chłopakami że te Cloudy z kartą Prodigy (pomimo że gejmingowe) dobrze się sprawdzą? Czy raczej przeforsujesz jakiegoś AKG 240 studio?

Link to post
Share on other sites
Przyznam szczerze nie zaglądałem do tematu przez jego nazwę. Dla mnie wyśmienitymi słuchawkami są modele, o których pewnie większość nie słyszała, a jeśli słyszała to raczej w ramach ciekawostki.

 

Czy jest potrzeba forsowania K240? Według mnie nie ma, choć to świetne słuchawki. HyperX Cloud I z Cubem to lepsza opcja niż HyperX Cloud II. HyperX Cloud wywodzą się od słuchawek Takstar Pro80, typowo stereofonicznych słuchawek o zacięciu "monitorowym" i to one stanowią bazę Cloudów. Cloudy brzmią mimo wszystko inaczej tj. nieco cieplej, są bardziej stonowane, więc rebrand nie był totalną kopią.

 

Z resztą masz recenzję w mojej sygnaturze.

Link to post
Share on other sites

 Pozdrawiam ;)

 

o proszę ja też 30 :)

Wybacz w takim razie, przemawiała przeze mnie gorycz ponieważ z okazji intel masters w katowicach jest wysyp tematów zakładanych przez dzieciaki na różnych forach.. jaka grafika, jaka myszka, jaki monitor, jaka du*a itd :)

Zwracam honor i przepraszam. 

 

 

Powiedz mi skąd jesteś jeszcze. Bo, żeby cokolwiek wybrać musisz wiedzieć czego szukasz. Najlepiej jakbyś poszedł do audiomagic w wawie na zlot comiesięczny i tam byś sobie osłuchał 20 par słuchawek na różnych wzmakach i wtedy byś wiedział mniej więcej co ci się w muzyce podoba. Jeżeli nie mieszkasz w Wawie to każdy lepszy sklep muzyczny się nada bo tam też chętnie ci pomogą dokonać wyboru (np mp3store).

Jak wejdziesz w temat głębiej to zobaczysz ile ludzie przerzucają sprzętu zanim zostawią coś na dłużej. Ja za słuchawkami chodziłem bardzo długo aż padło na dt990 + lampa a i też to nie koniec mojej wędrówki.

Edytowane przez SirMichael
Link to post
Share on other sites

Witam, ja miałem podobny dylemat jakiś czas temu, ale miałem możliwość posłuchania Hyper X Cloud w komputroniku za 260zł Po założeniu i posłuchaniu utworów jakie miałem w telefonie kupiłem je bez zastanowienia dźwięk był niesamowity. Szkoda że nie miałem możliwości posłuchania innych dobrych słuchawek np. AKG240. Najlepsze słuchawki jakie miałem przed nimi to Creative Fatal1ty 100 zł wiem że to słabizna ale kosztowały niedużo a miały mikrofon i wcale nie najgorszy dźwięk 2 razy lepszy niż philipsy za 60 zł które miałem wcześniej. Cloudy podłączyłem w PC do płyty głównej z dobrą Integrą Asus Maximus Muzyka,Filmy,Gry super niestety po podłączeniu do pada od PS4 bardzo słabo grały aż tak że kupiłem kartę dźwiękową Soundblaster E5 i odkrywam Cloudy na nowo efekt wow jest jak w pierwszej chwili gdy ich posłuchałem z tą różnicą że wszędzie mam komplet ze sobą czy gram na PC czy na Konsoli czy w podróży cały czas mam dobry dźwięk, wcześniej z telefonu miałem dźwięk słaby, z PS4 słaby z laptopa słaby. Trochę się rozpisałem ale polecam takie rozwiązanie. Dodam że kupiłem do telefonu SoundMagic 10C "Choroba postępuje jak powiedział mój znajomy"  bardzo ładnie grają ale Cloudy uwielbiam. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...