Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do telefonu


Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek dokanałowych do telefonu One Plus 3.

 

Głównym wykorzystaniem będzie słuchanie podcastów, oraz innych form przekazu gdzie występuje dialog. Oczywiście, od czasu do czasu będzie też puszczana muzyka, ale będzie to na tyle niszowe wykorzystanie, że można to pominąć.

 

Chciałbym, aby słuchawki poza dźwiękiem oferowały także wygodę użytkowania.

 

Cena: Myślę że coś około 200 zł, aczkolwiek jeśli jest coś dużo lepszego za przysłowiową stówkę drożej to także proszę to mieć na uwadze.

Link to post
Share on other sites

W ciemno możesz brać Brainwavz M1. Użytkuję je już od paru lat i są rewelacyjne. Miałem wcześniej dużo innych modeli, później testowałem słuchaweczki moich znajomych w podobnej lub wyższej cenie. Nie umywały się one do tych wyżej wspomnianych. Tu masz ich recenzję:

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-brainwavz-m1/

Link to post
Share on other sites

Ktoś jeszcze jakieś propozycje ma, czy rzeczywiście wybrać brainwavz ? Pytanie tylko, czy R1 czy M1?

 

Zastanawiałem się nad oba modelami i kupiłem M1. Dlaczego? Głównie ze względów estetycznych. Podobają mi się dużo bardziej plus kabel wydaje mi się dużo bardziej wytrzymały - mocny oplot, któremu nie grozi naderwanie. Nieraz słuchawki przez przypadek pociągnąłem mocno, naciągając kabel i nic się im nie stało :)

 

Edit

 

Z tego co przejrzałem R1 nie są już dostępne w sklepach internetowych i na portalu aukcyjnym.

Edytowane przez kam_kuch
Link to post
Share on other sites

R1 i M1 są nieopłacalne, gdy pod uwagę weźmiesz słuchawki marki KZ, Remax, czy inne dobre chińczyki.

 

R1 są imho przeciętne, nieco lepsze są M1, ale to nadal słuchawki za grubo ponad 150zł, szkoda kasy.

Link to post
Share on other sites

Skąd Ty wziąłeś że M1 są za grubo ponad 150 zł ? Pierwszy lepszy sklep, okolice 130 zł.

Jak już mówiłem, słuchawki głównie do filmów/podcastów, muzyki praktycznie nie będzie nic słuchane a jak już to tylko okolicznościowo.

Niemniej, do 300 zł ktoś jakieś inne propozycje ma ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...