Skocz do zawartości

Morele.net Obudowy Zerknijcie


Recommended Posts

Witam mam takie pytanie czy na morele net można tak zrobić żeby kupić obudowę w innym sklepie a resztę jednostek kupić u nich i żeby złożyli mi komputer zależy mi na obudowie z zasilaczem 500W a na morele są takie ale z ModeCom a to pewnie gówniana firma 350zl max z obudową i zasilaczem ma ktoś jakieś propozycje ??

Link to post
Share on other sites

Płyta główna:Asus Maximus III Gene, P55, DDR3, SLI/CF, SATA2, RAID, GBLAN, FW, ATX, Core i5 565zl

 

Procesor:Procesor Intel Core i5-760 Core, 2.8 GHz, 2.5 GT/s Transfer, 8MB, LGA1156, 45nm, BOX 710zl

 

Pamięć:DDR3 4GB 1333MHz Kingston (2x2GB, DualDDR, CL9) 145zl

 

Dysk Twardy: Dysk Hitachi Deskstar 7K1000.C, 3.5'', 500GB, SATAII, 7200RPM, 16MB (HDS721050CLA362) 140zl

 

Karta graficzna:GeForce GTX460 Gainward 1024MB, DDR5, 2xDVI, mHDMI, GS 700/3600 PCI-E 581zl

 

Chodzi mi o to że do tego zestawu chcę obudowę z zasilaczem 500W bo taki starczy zapewne tylko że na morele.net są takie obudowy tylko z firmy ModeCom a reszta jest drogą a. Drugie pytanie brzmi czy w tym sklepie jak kupie wszystko oprócz obudowy tzn kupie gdzieś indziej czy złoża mi komputer do tej obudowy!!

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak prawi Taczi. Owszem można kupić dobrą budę z niezłym zasilaczem (być może wtedy wychodzi nieco taniej), ale skoro na morele nie mają takiego tandemu, który by cię interesował to wybierz gołą budę i do tego dobierzemy ci jakiś zasilacz, ino podaj budżet na zasiłkę. A jeśli chodzi o to co napisałeś powyżej, to nie kieruj się tylko i wyłącznie deklarowaną mocą zasilacza. Poczytaj viewtopic.php?f=20&t=3596. Zerknij też na stronę zenfist, znajdziesz tam ładnie podane ogólne info o zasilaczach komputerowych.

Link to post
Share on other sites

he myślałem nad tym samym ale ale asus maximus się dobrze kreći i ma wysokie noty wg rankingu

http://www.chip.pl/ranking/podzespoly-p ... l-lga-1156

a po za tym kumpel ma taki sam komputer i śmiga mu nieziemsko mówi że drogie pod zespoły ale opłacało się kupić taki zestaw 400zl to mało na zaśilacz i budę buda może być byle jaka nawet za 150zl zasilacz musi być mocny propozycje jakieś:)

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu wziąłbym tańszą płytę główną, a dorzucił coś do zasilacza i budy.

Jakieś DFI LAN Party P55 albo ASUS P7P55D i zostanie sporo kaski na porządny zasilacz.

pytanie ASUS P7P55D który model bo ich jest dużo w różnych cenach hmm... rzucisz jakiegoś linka :)?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...