Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S6 vs A5 2017 czy może A5 2016


Recommended Posts

Mam dylemat który telefon z tych trzech jest po prostu biorąc pod uwagę wszystkie czynniki najlepszy, przeglądając porównania na benchmarku jakoś nie mogę się zdecydować.


Liczę na pomoc tutaj ;v


Edit


Pytam ogólnie który jest najlepszy podsumowując wszystkie cechy ...


  • mój budżet : 1800zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Play - przedłużenie umowy
  • nowy czy używany : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : -
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : do wszystkiego
  • najważniejsze wymagania : najważniejsze to chyba płynność, ale chodzi mi o to który jest najlepszy biorąc pod uwagę całokształt.
Link to post
Share on other sites

Odpowiedź jedna 

Przedłuż abonament bez fona taniej cię wyjdzie i kup normalny telefon a nie szroty.

Xiaomi Mi5
https://www.morele.net/smartfon-xiaomi-mi5-32gb-czarny-oficjalna-polska-dystrybucja-975237/


Bo w Samsungach nie ma płynności bo przez TouchWize który pożera ram nie ważne ile masz zawsze 70% jest zjadane.

https://www.youtube.com/watch?v=bYkauZ61ABo

Link to post
Share on other sites

Ale nie musiałeś zakładać nowego tematu http://forum.benchmark.pl/topic/237990-samsung-galaxy-s6-vs-a5-2017-vs-a5-2016/

 

 

 

Co Ci proponują? Za ile te telefony? Na ile umowa? 

S6 1749, A5 2017 1349 i A5 2016 949.

Umowa dwuletnia, co miesiąc do abonamentu 10 zł.

Ceny telefonów idą w dół przy większym dopłacaniu do abonamentu.

Link to post
Share on other sites

Za s6 płacisz na start 1700 i potem jeszcze 10 zł przez dwa lata?

 

Na olx Allegro zakupisz nowe s6 za 1400 zł. Wiec tak jak radzą wyżej, darowałbym sobie kupowanie telefonu w abonamencie, tylko skupił bym się na szukaniu dobrej oferty a potem za 1800-2000 zł spokojnie zakupisz nowego galaxy s7.

Link to post
Share on other sites

Za s6 płacisz na start 1700 i potem jeszcze 10 zł przez dwa lata? Na olx Allegro zakupisz nowe s6 za 1400 zł. Wiec tak jak radzą wyżej, darowałbym sobie kupowanie telefonu w abonamencie, tylko skupił bym się na szukaniu dobrej oferty a potem za 1800-2000 zł spokojnie zakupisz nowego galaxy s7.

Nie interesują mnie jakieś gówna sprowadzane z Anglii etc. /grzeczniej trochę :) /jutjub

Link to post
Share on other sites

A czy ktoś tu pisze o sprowadzanych? Bo ja nie zauważyłem. Mowa tutaj o KRAJOWYCH i NOWYCH urządzeniach od ludzi, którzy wzięli je na przedłużenie umowy od jakiegoś operatora czyli identyczne jakie Ty chcesz wziąć na abonament tyle, że chcą trochę zarobić i je sprzedać albo mają już swoje inne urządzenie którego nie chcą zmieniać.

I troszkę więcej kultury na przyszłość.

Link to post
Share on other sites

Sprzedają głównie osoby biorące telefony na firmy bo one oferty maja dużo lepsze...

 

I fakt gdybyś kupował telefon używany musiałbyś sprawdzić skrupulatnie wcześniej telefon, zeby nikt ci nie wcisnął jakiegoś gowna, ale jeśli kupujesz nowy wystarczy dopilnować by mieć dowód zakupu.

Edytowane przez balans
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie interesują mnie jakieś gówna sprowadzane z Anglii etc. /grzeczniej trochę :) /jutjub

Nie wiem czy Ty o Xiamomi, to nie jest gó**o i nie jest sprowadzanie bo jest dostępne na naszym rynku oficjalnie a wydajnością równa się z S7.

Link to post
Share on other sites

@up Dla autora nie chodziło o Xiaomi tylko o te oferty z olx/allegro.

Tak.

W ogóle co to za forum na którym się ludzie spinają gdy określi się coś przysłowiowym goownem.

 

A czy ktoś tu pisze o sprowadzanych? Bo ja nie zauważyłem. Mowa tutaj o KRAJOWYCH i NOWYCH urządzeniach od ludzi, którzy wzięli je na przedłużenie umowy od jakiegoś operatora czyli identyczne jakie Ty chcesz wziąć na abonament tyle, że chcą trochę zarobić i je sprzedać albo mają już swoje inne urządzenie którego nie chcą zmieniać. I troszkę więcej kultury na przyszłość.

Obraziłem kogoś ? Nie, tak więc mi tu z kulturą nie wyjeżdżaj, bo chyba nie masz pięciu lat, żeby się spinać o to, że ktoś napisał o czymś gó**o :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Obraziłem kogoś ? Nie, tak więc mi tu z kulturą nie wyjeżdżaj, bo chyba nie masz pięciu lat, żeby się spinać o to, że ktoś napisał o czymś gó**o

Mimo wszystko kultura osobista zobowiązuje.

 

Co Ci proponują w tym abonamencie? (ile minut rozmów, ile sms, ile GB Internetu)

Przejrzyj oferty takich operatorów jak Virgin Mobile, a2 mobile, Mobile Vikings 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...