Skocz do zawartości

Wybór smartfona +/- 1000zł


Recommended Posts

  • mój budżet :+/- 1000ZŁ

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :w Polsce,Sklep internetowy lub stacjonarny

nowy czy używany :Nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza :4,7-5,7

preferowany system mobilny :Android,IOS

do czego będę używać urządzenia :Głównie przeglądanie internetu,facebook,słuchanie muzyki,czasem jakaś gierka

najważniejsze wymagania :Nie zacinający się telefon, dobry wyświetlacz,wydajny,dobre parametry,dobra bateria.

z góry dziękuje za pomoc :))

Link to post
Share on other sites

 

 

A jak z częściami do Xiaomi słyszalem,

Jeśli byś kupił w polskim sklepie typu x-kom czy euro agd rtv to wątpię, żebyś doświadczył brak części, jak nie będą mieli to zamówią nowe, a jak usterka będzie poważna to powinni wymienić na nowy model.

 

 

 

Sony Xperia X

Wydajność zbliżona do Redmi Note 3, ma lepszy aparat, słabszą baterię, ma głośniki stereo 

Link to post
Share on other sites

To co Ty robisz z tymi telefonami? Rzucasz nimi czy co? Ja miałem tyle telefonów że już ich policzyć nie umiem i jedyny ekran co zabiłem to było x lat temu w gimnazjum jeszcze nie z mojej winy w Sony Ericssonie w910i.

Zakładaj jakieś szkła hartowane na ekran albo etui kupuj co chronią ekran.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o S5Neo to prawdopodobnie wywaliłem się i wyświetlacz się rozlał oczywiście pijany i to mocno stąd to prawdopodobnie bo do końca nie wiem, a co do S4 to kupiłem ją używaną i doprowadzała mnie do szału były problemy z ładowaniem, bardzo mocno się grzała,telefon przycinał się i po prostu mocnym rzutem wylądował na ścianie gdzie wyświetlacz zakończył swój żywot jak i również telefon :)

A mam pytanie co do A5 2016 czy telefon się nie nagrzewa?

Link to post
Share on other sites

zastanawiam się teraz nad 2 opcjami Huawei P9 lite i Samsungiem A5 2016 tyle, że Huawei nad którym się zastanawiam jest w MediaExpert 2GB a nie 3 więc musiałbym kupić tego z 2 GB jak myślicie który telefon będzie lepszy?

Bardziej wydajniejszy, trwalszy i bardziej opłaca się kupić?

Edytowane przez weedokzdw1
Link to post
Share on other sites

P9 lite jest trochę wydajniejszy.Lepszy ekran i wykonanie ma A5 2016.P9 lite jest z plastiku,ale jest on dobrej jakości.Baterię oba mają bdb a A5 2016 ma jeszcze szybkie ładowanie.Zdjęcia w dzień są zbliżonej jakości.W nocy trochę lepsze zrobi A5 2016.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...