Skocz do zawartości

Recommended Posts

BudżetMax 1200 zł

Czego potrzebujesz?Słuchawki , zamkniete,(deasing sie nie liczy) 

Przeznaczenie: Hmm głównie muzyka(każdego rodzaju) filmy i gry

Źródło: iPhone 7 oraz pc przez wzmacniacz Wzmacniacz Amplituner Technics SA-GX130D

Oczekiwania: b.dobra jakość dźwięku , wygodne ,  
Inne: Pierwsze pytanie które mi się nasuwa to czy za taką kwotę kupie dobrej jakości słuchawki bezprzewodowe nie ukrywam brak kabla był by dużym ułatwieniem ale nie w przypadku kiedy np. za słuchawki bezprzewodowe zapłacę 1200 a grają gorzej niż przewodowe za 600. W takim wypadku odpuszczę kabel.

 

Proszę o odpowiedz w jakim kierunku szukać czy przewodowe/bezprzewodowe . Oraz podanie ciekawych modeli

Edytowane przez qrczakuuu
Link to post
Share on other sites

jak Walezy ci na jakości to zdecydowanie kabel.

a teraz problemy
nie podałeś jakiego brzmienie szukasz wiec nikt Ci raczej nić nie doradzi 
wzmacniacz jest tu dość ważnym elementem 
iPhone gra w miarę dobrze ale stacjonarny sprzęt zagra zdecydowanie lepiej.
za mało danych żeby cokolwiek polecić zresztą za taką kwotę to polecam wizytę w sklepie ze sprzętem audio i odsłuchy 

Link to post
Share on other sites

jak Walezy ci na jakości to zdecydowanie kabel.

 

a teraz problemy

nie podałeś jakiego brzmienie szukasz wiec nikt Ci raczej nić nie doradzi 

wzmacniacz jest tu dość ważnym elementem 

iPhone gra w miarę dobrze ale stacjonarny sprzęt zagra zdecydowanie lepiej.

za mało danych żeby cokolwiek polecić zresztą za taką kwotę to polecam wizytę w sklepie ze sprzętem audio i odsłuchy 

Wrócę do domu od razu odpowiem na te problemy. Przepraszam oczywiście. Możesz wytłumaczyć o jakie brzmienie chodzi ? 

Link to post
Share on other sites

amplituner Wzmacniacz Amplituner Technics SA-GX130D

Lubie posłuchać głośnej muzyki lecz na tych słuchawkach: Słuchawki PANASONIC RP-HX550E-K basy są tragiczne moim zdaniem oczywiście :) Po przeczytaniu tego co kolega polecał wywnioskowałem ze najlepsze będą słuchawki funowe. Pozdrawiam i przepraszam ze od razu nie było wszystkich informacji 

Edytowane przez qrczakuuu
Link to post
Share on other sites

Kupiłem sobie Samsung Level PRO. Sluchaweczki jak dla mnie całkiem dobrze grają. Cenowo nie zrujnuja budżetu 799zl. Jest jeszcze tansza wersja o 100zl bez UHD. Sa to sluchaweczki Bluetooth z zasięgiem około 30m na otwartej przestrzeni i 2pietra w bloku. Jak dla mnie to aż za dużo. Dźwięk UHD całkiem ładnie gra. Posiadają mikrofon tak więc można nie wyciągać telefonu z kieszeni i rozmawiać przez nie. W połączeniu z S7 Edge rewelacja to samo z amp. Yamaha. Trzymają około 8-10 godz. zależy jak głośno słuchamy i czy mamy włączoną aktywną redukcję szumów która całkiem nieźle działa. Oczywiście można podpiąć do nich kabel i użytkować je jak normalne słuchawki. Ja polecam.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...