Skocz do zawartości

Zestaw do internetu na 3 monitory :)


Recommended Posts

Witam,

 

Składam Znajomemu podstawkę. Model jest taki Nowe części, komputer do samego hardcorowego przeglądania internetu niskim kosztem.

 

Propozycja:

1. Gigabyte GA-B250M-D3H - ma 4 wyjścia video na stronie producenta pisze, ze można do 3 monitorów podłączyć, więc rozumiem, ze HDMI DP I DVI zadziałajaą razem.

2. Intel G4560

3. Ram Corsair 16GB 3000MHZ

 

Wiem, że ram tak szybko na tym nie poleci ale Kolega chce na wakacje zainwestować w "granie" i chce aby ram został do nowej skrzynki. Chyba nie będzie jakichś.. hm.. niestabilności w powyższym zestawie?

 

Może jakieś Inne propozycje?

Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/inventory/info/KSno0F/

 

Nie rozumiem zbytnio co twój kolega chce robić. Chce by ta płytka z ramem i prockiem potem została wykorzystana do grania? Czy tylko ram sobie zostawi?

 

Ram 3000MHz przy tym procku i tak zwolni do 2133 MHz, ponieważ kontroler pamięci jest w procesorze. 

Tak płyta główna powinna dać radę na 3 wyjściach jednocześnie. Jednak sądząc po opiniach unikałbym UEFI od Gigabyte ponoć są jakieś problemy z biosem, ale to tylko pogłoski jakie słyszałem.

Jeśli nie zmieni procka to w cenie tego RAMu co podałeś zainwestowałbym w mniejsze opóźnienia jakieś CL15 i w dół.

 

//odśwież informacje 

Edytowane przez kajtek.
Link to post
Share on other sites

Sam ram żeby został do nowego mobo i procka. Zaproponowana Przez Ciebie płyta owszem widziałem ale brakuje na niej złącza pci które może być potrzebne.

 

Czyli z tym ramem nie powinno być problemu? Bo nie ma opinii na tak nieracjonalne zakupy ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...