Skocz do zawartości

Gigabyte RX 47 - temperatury


Recommended Posts

Może uda mi się pożyczyć konto od kolegi to sprawdziłbym na dniach.

 

Teraz nie wiem czy oddawać karte i szukać czegoś innego ;/ czy po prostu ją wymienić i liczyć że trafi się lepszy model.


A co do wymiany, to może po prostu ją odesłać, poczekać na zwrot kasy i wtedy zamówić jeszcze raz tą samą o ile będzie w tej samej cenie? 

 

 

Dobra, karte wyjąłem z PCta, przed tym wróciłem ustawienia fabryczne w Wattmanie. Wszystko co powinienem zrobić zrobiłem? Bo chyba nie trace gwarancji ani prawa do zwrotu bez podania przyczyny przez to że używałem programu dołączonego do karty :)


Karte oddałem. Wypełniłem formularzyk, odesłałem. Czekam na zwrot kasy i wtedy będę myślał nad czymś co będzie działało jak należy.

Edytowane przez menntu
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że pomożecie :)
Niestety kodu do Hitmana tez nie dostałem. Więc nie wiem. Zakładać nowy temat i opisać co i jak? Czy poczekać na zwrot kasy i wtedy będziemy myśleć? 
Niestety kartę odeśle jutro bo dziś mi już zamkneli poczte a na maila nie dostałem informacji czym mam im to odesłać. 


Teraz mam tylko problem ;/

Bo zgłosiłem na stronie komputronika, że chce oddać karte

Jednak dziś otrzymałem kod od AMD na HItmana i delikatnie nie wiem co mam z nim zrobić.

Edytowane przez menntu
Link to post
Share on other sites

Tzn nie wiem czy to gratis.

Kupując karte z serii Rx 470 do 22 lutego otrzymuje się kod na gre Hitman Pierwszy cały sezon.

To skoro karty już teoretycznie nie mam, to czy potem nie będą się o to sapać, że karta oddana a kod użyty. 


A kod chciałem sprzedać żeby mi się karta zmieściła w mój budżet. 


Chociaż na stronce jest napisane 

"Rozumiem, że przypisane kody nie są do odsprzedaży i może być wyłączona, jeżeli Warunki nie są dotrzymywane."

Link to post
Share on other sites

Kiedyś było tak że kody wysyłali 15 dnia od otrzymania karty. Tak aby nikt kodu nie wykorzystał a potem zwrócił kartę.

Trzeba zadzwonić na infolinię i się zapytać co masz zrobić z "jakimś" kodem który otrzymałeś;)

Pamiętaj że jak wysyłasz kartę to ja ubezpiecz. Większość przewoźników zwraca 100-200zl za zgubiona przesyłkę i nie obchodzi ich czy była tam karta za 100zl czy 800.

Link to post
Share on other sites

Okay, zapakowana jest w folię bąbelkowa dosyć gruba i na dodatek owinalem to wszystko 3 razy bardzo mocno streczem czarnym eleganckim.

Okay, zapakowana jest w folię bąbelkowa dosyć gruba i na dodatek owinalem to wszystko 3 razy bardzo mocno streczem czarnym eleganckim.

Zadzownilem, powiedziałem co i jak z kodem.

Pani powiedziała, żeby w miejscu na przyczynę odstąpienia napisać że kodu do gry nie wykorzystałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...