Skocz do zawartości

Słuchawki douszne/dokanałowe za +/- 100 zł


Recommended Posts

Witam drodzy forumowicze, poszukuję słuchawek dousznych lub dokanałowych które będą grały w moim stylu, mówiąc mój styl mam na myśli granie słuchawek HyperX Cloud gdyż do niego mam porównanie i ono odpowiada mi najbardziej, chociaż w bardziej dynamicznych/basowych kawałkach zdarza im się zacharczeć i to mi się w nich akurat nie podoba.

 

Słucham różnych piosenek, zależy od nastroju tak głównie to : Rock, Elektronika, Trap, Drumstep, ale też sountracki z filmów, anime, nightcore, jrock . 

 

Jest dla mnie ważne również aby słuchawki w miarę dobrze izolowały,wygłuszały oraz były wygodne, jeżeli chodzi o wytrzymałość to zawsze dbam o swoje słuchawki więc nawet jak będą mało wytrzymałe kosztem dźwięku lub izolacji/wygłuszenia to je wezmę.

 

Budżet +/- 100 zł będzie naprawdę warto to dołożę .

 

Widziałem wiele tematów i nie mogę się zdecydować, widziałem takie słuchawki jak rock zircon, kz zst, brainwavz delta i parę innych .

Edytowane przez Senketsu
Link to post
Share on other sites

Ojj powiem że trudno mi się zdecydować każde słuchawki opisałeś bardzo dobrze :/ boarseman KR49, LZ Z03A. urbanfun, zst . 

 

Któreś z nich będą najbezpieczniejszą opcją ? Zachęca mnie twój opis Kz zst , w sensie że każde każdy dźwięk ma swoje miejsce i nie przeszkadza drugiemu .

Link to post
Share on other sites

Nie posłuchasz nie przekonasz się :)

Bo to wszystko bardzo dobre słuchawki samemu by mi było ciężko wybrać najlepsze:) mam jeszcze jakies 2 pary na sell ale to musze sprawdzić, które bo już się pogubiłem w tym wszystkim

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że pewniakiem są vjjb k4.

Do tego rodzaju muzyki się wpasują idealnie, bo grają V z podbitym lekko dołem :)

Sam zaryzykowałem i nie żałuję ani grosza. W PL chyba też je już można dorwać, ale wiadomo- drożej :)

Generalnie słuchawki bardzo dobrze wykonane i grają jak należy. Po miesiącu użytkowania stwierdzam, że słuchawki za pół darmo.

W zestawie ładny woreczek, duża ilość gumek + jedna para pianek (które moim zdaniem są najlepsze z całego zestawu).

Także polecam :) Bez mikrofonu kosztują u Chinoli 60-70zł :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...