Skocz do zawartości

Telefon w okolicach 1000zł


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję telefonu w cenie około 1000zł. Oczywiście mogę nieco dołożyć, mogę również wydać mniej. Ważne, aby telefon spełnił wymagania. Może być to telefon nowy lub używany, chociaż preferowałabym nowy, ze sklepu. Jeśli byłoby warto, wezmę używany. Co do wymagań:

-Dobry aparat główny i przedni. Tak dobry lub lepszy od mojego obecnego telefonu - Lumii 830. Poprzeczka postawiona wysoko, bo miałam okazję porównać z Galaxy S4 i S5 mojej mamy i Lumia robiła lepsze zdjęcia. Za to przedni aparat jest do niczego w Lumii.
-W miarę niezły muzycznie, choć nie jestem audiofilką.
-Płynnie działający. Nie musi być rakietą, nie gram również w gry, ale nie powinien lagować przy moim użytkowaniu: zdjęcia, messenger, whatsapp, głównie appki społecznościowe, komunikatory, i appki użytkowe - edytory zdjęć, rozkłady jazdy, nawigacja.
-Fajnie byłoby, gdyby telefon był wspierany przez dwa lata.
-Wyświetlacz nie większy niz 5.5 cala.
-Telefon raczej ze sklepu, na pewno nie chcę zamawiać z Chin
-Bateria wytrzymująca przynajmniej jeden dzień, lub więcej.
*Dodatkowy atut: Kolorowy telefon http://www.telepolis.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif Moja Lumia bardzo mi się podoba, i moim zdaniem to ciekawszy wygląd niż te wszystkie aluminiowe, białe, czarne, srebrne i złote telefony robione na siłę aby "wyglądać premium".

Obecnie posiadam Lumię 830 i zastanawiałam się nad 950, na ceneo były ceny ok. 1200zł, telefon jest chyba mocno wyprzedawany. Co prawda mi w Windowsie niczego nie brak, działa płynnie i dobzre, ale nie wiadomo co z tym będzie dalej i czy telefony nie będą porzucone. Tak się stało z poprzednimi...więc mimo wszystko jestem sceptyczna.

Ideałem byłby jakiś iPhone ale one chyba nie są w moim zasięgu cenowym?

No i jest Android...Oglądałam sporo recenzji i podobno Xperia M5 ma dobry aparat.CZęsto padają też opinie że lepiej kupić starego flagowca niż nowego średniaka, np. Xperię Z3, HTC M9.

Co polecilibyście? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

W przypadku Huawei nie musi być fvat23%. Realizują gwarancję na podstawie nr IMEI. Na allegro jest kilka sztuk P9 Lite z 3 GB RAM. W przypadku kupna P9L 3 GB RAM tracisz door to door, czyli jak chcesz skorzystać z gwarancji to wysyłają do Ciebie kuriera.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Huawei P9 Lite - w tej cenie naprawdę bardzo dobry wybór i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 

Dziękuję za propozycję! Trochę obawiam się aparatu, bo różnie ludzie go oceniają...nie odczuję jakiegoś spadku jakości po przesiadce z tej Lumii?

 

 

 

Realizują gwarancję na podstawie nr IMEI.

 

Hm, dośyć pro-klienckie podejście, podoba mi się, bo konsument na tym chociaż nie ucierpi :)

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecić mogę Xiaomi Redmi 4 Pro. Procesor Snapdragon 625 + 3Gb pamięci RAM i baterią 4100mha. Bateria trzyma 2-4 dni w normalnym użytkowaniu. Wyświetlacz 5 calowy FHD. Ogółem taki standard, moim zdaniem przebija P9 Lite, tym bardziej jeśli mowa o jakieś gierkach bo układ graficzny procesorów Kirin nie zachwyca. Dostępny w polskich sklepach np. Technos za 850-960 zależnie od wersji kolorystycznej (szary, srebrny, złoty) 

Jeśli mowa o wsparciu producenta Xiaomi słynie z tego, że utrzymuje je bardzo długo. Z doświadczenia też mogę powiedzieć, że tak jest.

 

PS: Jeśli nie orientujesz się w kwestii softu etc. warto dopłacić (50zł jeśli chodzi o ten model) za usługę instalacji softu Global Stable z językiem polskim.    

Edytowane przez Noeki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...