Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 Kiedy Premiera?


Recommended Posts

Witam słyszał ktoś albo spotkał się na jakiejś stronie gdzie podana została premiera BC3, bo ja tylko na Allegro w jakiejś aukcji widziałem Październik 2011 :) może nawet to i dobrze że na Październik potwierdzono wydanie ;) Ale jakby ktoś miał jakieś info to piszcie :)

Link to post
Share on other sites

Nie silnika a systemu oświetlenia.....

system oswietlenia tez jest czescia silnika, w przypadku batllefielda dice kladzie duzy nacisk wlasnie na oswietlenie

Silnik gry został napisany całkowicie od zera. Jest on niejako uzupełnieniem najskrytszych marzeń deweloperów, którzy o grze takiej jak Battlefield 3 myśleli od lat. Dla Szwedów priorytetem jest oświetlenie. Twierdzą, że cała lokacja z Bad Company 2 zawierała mniej informacji o oświetleniu, niż jego mała "próbka" w B3.

 

wiecej informacji:

http://ppe.pl/news-5683-Battlefield_3__ ... krety.html

Link to post
Share on other sites

Evil_Genius tak ta data to z BF2142 :)

 

 

"Ogromne wymagania"? Nie sądzę żeby miał, w końcu ta gra się ma sprzedać a nie ma być benchmarkiem na wzór Crysis-a :)(Oczywiście chodzi mi o minimalne wymagania bo zalecane mogą być nieziemskie :D)

Moze byc wlasnie takim benchmarkiem :P

 

W zapowiedzi Game Informera dowiadujemy się, że DICE skupia się w Battlefield 3 przede wszystkim na wersji PC. Wymagania sprzętowe dla niej będą olbrzymie (deweloperzy rzucają w tekście hasło: "już teraz zaczynajcie budować nową maszynę"). Dopiero jak skończona zostanie wersja na komputery osobiste, deweloperzy zajmą się dostosowywaniem kodu do current-genowych konsol.

 

Nie musicie już czekać na Xboxa 720 czy PlayStation 4. My dostarczymy to Wam już teraz i chcemy zrobić to na obecnych platformach.

 

oto co producent dead space mowi o batllefield 3:

"Muszę Wam to napisać. Właśnie widziałem Battlefield 3 na żywo. OMG, to jest niewiarygodne! Trzymam za Was kciuki DICE! Miasto wygląda niesamowicie!"

Link to post
Share on other sites

Na "zrzutach ekranu" to niemal każda produkcja - zwłaszcza konsolowa - wygląda olśniewająco. Sam tekst o wymaganiach sprzętowych to kolejne mydlenie gałek ocznych szarej masy. EA nie wypuścić na rynek nowoczesnego silnika graficznego do momentu, kiedy nie pojawi się PlayStation 4, czy XBOX 720. EA i innowacyjny silnik graficzny... jak to brzmi.

 

Osobiście liczę (pal licho grafikę), że DICE w końcu się porządnie przyłoży do pracy:[*:2865tqqq]czas skończyć z wygrywaniem Mazurka Dąbrowskiego na głowie przeciwnika;[*:2865tqqq]czas skończyć z niedziałającym PB, czas na nowe aktywne zabezpieczenia, w Bad Company 2 nadal można biegać z aimbot;[*:2865tqqq]mniej broni plus lepszy bilans, i tak dalej...

Multiplayer na miane XXII wieku. Koniec comiesięcznego łatania, zmiany hitów, etc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://www.battlefield.pl/news-3169-Kolejny_magazyn_ujawnia_nowe_informacje_na_temat_Battlefield_3

 

Nowy news, różne pierdoły itd. ale najważniejsze zdanie:

 

"Wg. redaktora czasopisma obecnego na prezentacji gry, silnik Frostbite 2.0, na którym oparty jest Battlefield 3, robi większe wrażenie niż silniki ID Tech 5 i CryEngine 3, a grafika BF3 "rzuca na kolana", tak jak niegdyś zrobił to Crysis ze swoimi teksturami i oświetleniem w 2007 roku."

:(

 

O ile to prawda to coś czuje że Crysis straci pozycje lidera ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...