Skocz do zawartości

jaki lepszy windows 7 czy 10?


Recommended Posts

Witam mam aktualnie windows 7 ultimate 64bit i czy zmienic na win 10? czy jest lepsza do gier i czy można jakoś zmienić na 10, bez robienia formatu?

Moj sprzęt to:

plyta glowna: msi 970A-G43

processor: amd phenom II x4 955 3.20

ram:  2x4gb 1600hmz

karta graficzna: hd 7850 2gb

zasilacz: corsair cx 650m

Link to post
Share on other sites

Witam mam aktualnie windows 7 ultimate 64bit i czy zmienic na win 10? czy jest lepsza do gier i czy można jakoś zmienić na 10, bez robienia formatu?

Moj sprzęt to:

plyta glowna: msi 970A-G43

processor: amd phenom II x4 955 3.20

ram:  2x4gb 1600hmz

karta graficzna: hd 7850 2gb

zasilacz: corsair cx 650m

 

Możesz zrobić aktualizację z W7 do W10 i wszystko powinno działać, ale zawsze lepiej postawić system na czysto. Moim zdaniem nie warto - ja robiłem 3 podejścia do W10 i ostatecznie się poddałem (do 3 razy sztuka). Dzisiaj kupiłem Windowsa 8 i przynajmniej do następnej dużej aktualizacji nie zamierzam się przesiada. Ten system jest nadal w wersji beta.

Link to post
Share on other sites

Masz gry na DX12 = musisz mieć W10, forzy horizon na tym GPU nie testowalem ale demko forzy 6  (ale przy wiele mocniejszym i5 :P) śmiga

Praca = stanowczo win 7

 

Gry bez DX12 = a rób jak chesz, dla mnie 7 lepsze, mniej problemów, brak zbędnych i głupich systemowych appek to wyj....a

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Witam mam aktualnie windows 7 ultimate 64bit i czy zmienic na win 10? czy jest lepsza do gier

Wg mnie nie jest, i nie warto (przynajmniej nie w aktualnym stadium tego systemu) - ale to jak ze wszystkim - dopóki sam nie sprawdzisz, na swoim sprzęcie, wymaganiach, użytkowaniu, programach, grach - to się nie dowiesz.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...