Skocz do zawartości

Recommended Posts

  1. twój budżet: MAX 300ZŁ
  2. jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna) mechaniczna
  3. w jakie gry grasz? Moba (gram głównie w league of legends),Gta V,H1Z1,Overwatch
  4. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
  5. czy dużo piszesz na klawiaturze? Jestem uczniem wiec czasem trzeba coś napisać
  6. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 75% gry 25% pisanie, facebook itp 
  7. czy chcesz podświetlenie? Miło by było
  8. czy chcesz makra?  nie 
  9. czy chcesz dodatkowe klawisze? nie koniecznie
  10. czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? tak/nie - obojętne
  11. twoje uwagi 

    Tak jak wyżej (obecnie korzystam z jakiegoś A4Techa za 50 zł i kilka przyciskow wypada :o:D

Edytowane przez mrmistrzupl
Link to post
Share on other sites
Zobacz sobie tą:

https://www.morele.net/klawiatura-sharkoon-skiller-mech-sgk1-kailh-brown-1008037/

 

Osobiście na niej nie grałem, ale jest często polecana i ma wszystko co chcesz.

Kaihl Brown to chińska podróbka cherry mx brown a więc taki kompromis pomiędzy pisaniem a graniem. 

Ja osobiście uważam, że do lol'a mechanik nie jest jakiś niezbędny a za 300 zł to byś już wyrwał naprawdę niezłą membranówkę, ale co kto lubi. Jest tyle opinii ile ludzi. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Stwierdziłem ze dołożę 60 zł. Do ozone strike battle na brownach.

Chociaż wydaje mi się ze fnatic gear rush tez będzie ok . Co kupić ?

Chociaż wydaje mi się ze fnatic gear rush tez będzie ok . Co kupić ?

 nigdy  nie miałem fnatic gear rush w rękach, więc cieżko mi powiedzieć. Ja generalnie unikam sprzętu sygnowanym jakimiś prosami bo zazwyczaj jest to gó**o w złotym papierku, ale na oko wygląda w porządku. 

Zastanów się czy wolisz klawiaturę z podkładką na nadgarstki bo np. dla mnie jest to bardzo istotna sprawa poprawiająca komfort grania.

 

za 360 zł to możesz też spokojnie rozejrzeć się za używkami z wyższej półki. Ja tak kupiłem Corsaira strafe za połowę ceny w stanie jak nowa na cherry mx red. Genialna klawiatura i jakość wykonania.

 

Na pewno też w tej cenie się trafi używka Ozone strike pro, albo CM Storm Quickfire Ultimate a to są pewniaki, więc zastanów się dobrze. Teraz na szybko zerknąłem na oferty na olx i są te, które wymieniłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...