Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje taniego laptopa do gry lol. Czego oczekuje od laptopa - dobry ekran matowy 13,3cala, koniecznie podświetlana klawiatura, ładny design - najlepiej żeby był metalowy, a nie wykonany z jakiegoś taniego plastiku, dysk ssd, najlepiej 8gb ram, windowsa 10. Jestem ciekaw czy taki LOL pójdzie na zintegrowanej grafice i jakieś 100 fpsach na średnich ustawieniach i w HD.

Link to post
Share on other sites

Niema takiego laptopa który by spełnił te wszystkie wymagania :)

 

Generalnie są takie możliwości:

 

13,3" matowa matryca, SSD, 8GB RAM, metalowy! tfu aluminiowy to nic innego jak MacBook 13 w wersji z Broadwellem i grafika IRIS 6100. Wydajność tego sprzętu w 1280x800 HIGH to 50fps https://www.youtube.com/watch?v=woK65xcu6BU

 

Natomiast na z Windowsem może być Razer Blade Stealth 12,5" z Core i5-7200U wiec i grafika będzie miała połowę wydajności MacBooka, albo Dell XPS z i7-6560U wydajność myślę że lepiej niż MB.

 

Ceny:

MB od 3000 (może mniej) za używkę

RAZER  od 5400 nowy

XPS od 5500 nowy

 

To w zasadzie tyle w 13,3" i myślę że to niema żadnego sensu pchać się w taki sprzęt aby pograć w lola :] Natomiast w 14" to już można mieć nawet GF 1050 w cenach niższych niż ten RAZER lub DELL.

Link to post
Share on other sites

Niema takiego laptopa który by spełnił te wszystkie wymagania :)

 

Generalnie są takie możliwości:

 

13,3" matowa matryca, SSD, 8GB RAM, metalowy! tfu aluminiowy to nic innego jak MacBook 13 w wersji z Broadwellem i grafika IRIS 6100. Wydajność tego sprzętu w 1280x800 HIGH to 50fps https://www.youtube.com/watch?v=woK65xcu6BU

 

Natomiast na z Windowsem może być Razer Blade Stealth 12,5" z Core i5-7200U wiec i grafika będzie miała połowę wydajności MacBooka, albo Dell XPS z i7-6560U wydajność myślę że lepiej niż MB.

 

Ceny:

MB od 3000 (może mniej) za używkę

RAZER od 5400 nowy

XPS od 5500 nowy

 

To w zasadzie tyle w 13,3" i myślę że to niema żadnego sensu pchać się w taki sprzęt aby pograć w lola :] Natomiast w 14" to już można mieć nawet GF 1050 w cenach niższych niż ten RAZER lub DELL.

Dzięki za odpowiedź :).

Dobra to może inaczej jaki laptop nadał by się do Lola 13-14cali tak do 1500zl, żeby bym w miarę wytrzymały (aluminiowy) z dobrym ekranem.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie i rozmiarze to głównie co dostaniesz z nawet dobrą wydajnością to Lenovo T430, dell e6430, 5423 lub jakiś Vaio-VPCSA4C5E szczerze to trudno mi powiedzieć który najlepszy, nie mam porównania mobilnych grafik :/

Edytowane przez Tankersss
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :).

Dobra to może inaczej jaki laptop nadał by się do Lola 13-14cali tak do 1500zl, żeby bym w miarę wytrzymały (aluminiowy) z dobrym ekranem.

 

Z Aluminiową obudową będzie naprawdę ciężko w tym budżecie, jak wrócę to poszukam ale wydaje mi się że z czegoś trzeba zrezygnować. A tak na poważnie to jakiej wydajności oczekujesz od tego LoLa w medium set  30, 60 czy 100 fps ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...