Skocz do zawartości

GTAIV-GTX460 1GB FPS Kaput


Recommended Posts

Taaaaa, dobra w wakacje kupię 580 i będzie GIT

GTX 580 do tego procesora ? Czyś ty Ohuj*ł???

 

 

U mnie pomogły patche do 1.0.4 - gra chodzi fajnie; tylko nie instalowac zadnych patchy powyżej bo sobie spierniczysz wydajność; jest nawet filmik na JUtube - FPS GTA4 patch 1.0.4 vs 1.0.7

Link to post
Share on other sites

Ale ja chcę w to k*rwa pograć ;) Na maxed. Pi*rdole czekam na bulldozer'a :)

To po co zakładasz nowy temat, jeżeli się nikogo nie słuchasz. I nie rozumiem jednej rzeczy, czemu chcesz przejść GTA IV na max detalach( średnie rażą w oczy?), chyba że chcesz zdobyci szacun w klasie, i się tym chwalić. :(

Link to post
Share on other sites

Ja tam mam Red Dead Redemption na Xsa animacja 30fps i grafa - w porównaniu do PC - średnia - ale gierka 1543954 razy lepsza od tego GTA 4.

To pasjonujące i bardzo nam pomogłeś. Jak mi pożyczysz swojego "Xsa" to chętnie się nim podetrę bo papier się skończył.

Link to post
Share on other sites

Pomijając to kiedy były ostatnie posty ale się roz**bałem na łopatki ;o haha Ty naprawdę chcesz specjalnie do tej gry tyle kasy ładować już jedna osoba powiedziała ze ta gra jest denna źle zrobiona i miał racje . ;):D:D:D:D:D:D:D

Link to post
Share on other sites

Heh. Mam parę pytań:

- czy inne gry też chodzą poniżej normy?

- czy pomagają nakładki pomagające w gta? (commandline itp...)

- spróbuj obniżyć chociaż paski natężenia ruchu - po co Ci to?

 

Poza tym refleksje powyżej medium nic ci nie dają, lol xd

 

No, jeśli chcesz się męczyć z grą, to życzę powodzenia. Ja męczyłem sie pół roku i przegrałem :>

 

W sumie ty tu jesteś overlockerem, ale żeby zamontować gtx580 nie potrzeba ci wyższego taktowania na procku? i w sumie nie tylko?

Link to post
Share on other sites

Wiem, że moj sprzęt to zdechlak, ale co poradzić? :pajac: Obecnie muszę kupić Caviara 2TB za 400zł na dane, potem SSD OCZ za 500zł. Tak więc sobie odpuszczam chociaż to było moje największe marzenie, aby odpalić tą grę na maxed.

Link to post
Share on other sites

Twoje marzenie się spełni... za 5 lat :pajac:

 

Ja na Crysisa czekam od jego premiery (ile to już lat?) i dopiero teraz mam maszynę, która pozwala mi na granie w tą grę w zadowalającej mnie płynności.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem taką samą chęć swego czasu z HL2+ep. i z bólem przechodziłem na średnich z off shader. W końcu jak się dorwałem do sprzętu, co to luźno ciągnął stwierdziłem, że gó**o mi to daje, bo dopatruje się następnych braków :pajac: . Teraz jest dobry mod, ale trzy grosze autora psują efekt, a i tak znam grę już na pamięć :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...