Skocz do zawartości

Niewiarygodne, ale prawdziwe - dział hardware


Recommended Posts

Znam te budki, SS jest strasznie długa, Prodigy jak na ITX też jest duża. Myślałem o czymś bardziej pokroju PC-Q07, oczywiście nie wspominając o np. Antec ISK 110 Vesa (ale tutaj CPU + GPU w jednym, co pozwoli grać w gry na medium i 1650x1080 (najlepiej i lepiej, no ale to co podałem by mnie uradowało), albo też rozmiarów Mac Mini.

Link to post
Share on other sites

No jak masz takie ciśnienie na mały rozmiar to chyba najlepszą opcją będzie mac mini, ale nie obecna wersja z HD 6630M, tylko następna (powinna wyjść albo lada chwila, albo jak wejdą haswelle - apple odświerzyło macbooki, a w imacach i macach mini dalej siedzi sandy). W najnowszej edycji powinien zagościć GeForce GT 650M z 1 GB GDDR5 - na tym już można conieco odpalić.

Link to post
Share on other sites

Odkąd zobaczyłem Maca Mini w wersji z tą obudową, co jest obecnie (czyli całą srebrną a nie ten większy mac z tym białym u góry) to się zakochałem, już byłem przekonany, że na święta sobie zmienię budę na Q07 (czyli automatycznie tez kupię płytę w ITX), ale się okazało, że nie wejdzie do tej budy HD6850 a i HD7770 raczej się mieszczący w Q07 nie zmieści. Zostaje GTX670 chyba jeszcze, jest taki krótki ma chyba ok. 180mm, ale za mocny, za drogi i pod i3-2120 nie pójdzie więc i bym musiał wymieniać CPU, za drogo to wyjdzie.

 

HD6850/HD7770 mieszczący się do Q07 i najprawdopodobniej zmienię w święta, ale póki co nic ciekawego nie znalazłem, a grzebię już dłuższy czas, tak więc raczej nie ma i muszę się cieszyć z dużego (w porównaniu do Q07 czy Maca Mini) Core 3000.

Edytowane przez chrup
Link to post
Share on other sites

chrup

GTX 660 , TI to też bardzo małe karty do I3 będzie odpowiednia 660 bez TI

nad zintegrowanym układem się nawet nie zastanawiaj jeślilubisz gierki.

 

GeForce GT 650M z 1 GB GDDR5 - na tym już można conieco odpalić.

Wiem conieco o M i INT GPU te układy nie nadają się do gier ! jakby nie wciskali i pleplali to i tak taki układ pozostaje zasłaby do optymalnej gry taki mobilny 650 będzie miał wydajność Desktopowego GTS 450.

Link to post
Share on other sites

i3 + GTX 660 dadzą ze sobą radę, jak od mojej HD6850 jest 2x wydajniejsza, a z tego co pamiętam to zawsze czytałem, że max to HD6870/GTX560? Po zatem nie oceniam czy cena jest adekwatna do możliwości, tylko do mnie - dla mnie za droga, bo nie wykorzystam tyle i po zatem HD6850 mi starcza, gdzieś chyba wyżej pisałem że nie jestem jakimś super graczem i od czasu do czasu sobie jakieś wyścigi czy coś odpalę i to wszystko, wydajność GTS450 zamknięty w małej obudowie Maca Mini? Brzmi naprawdę ciekawie, za rozmiar mógłbym się wyrzec trochę wydajności :P

Link to post
Share on other sites

Byle ładnie wyglądała %-) by the way, to nie ja ją tu zamieściłem pierwszy? A co do absurdów :D dziś fach owiec powiedział, że płyta zgubiła 2gb ram i idzię ona na gwarę ;p absurdów z nią mógłbym wymieniać w nieskończoność, ale nie chce mi się pisać tyle ;pp

Link to post
Share on other sites

Byle ładnie wyglądała %-)

 

Mi chodzi o coś innego - jak sprzęt prezentuje gość wyglądający na ogarniętego (może być nawet kobieta, ale nie jakaś lala, która wygląda jak wyjęta z burdelu) to od razu mam poczucie profesjonalizmu i prędzej uwierzę w np. miarodajność wyników testów czy opis tego jak dane urządzenie sprawuje się na co dzień. Nawet jak mówi prawdę, ale czyta ją z kartki = bieda. Nie dam sobie założyć klapek (a bardziej dosłownie - cycków) na oczy! %-) Edytowane przez koziro
Link to post
Share on other sites

Reklama i marketing są już wszechobecne - http://pclab.pl/news51137.html

 

Nawet na fejsie mam polubionych kilka agencji PRowych (jestem naczelnym pewnego polskiego wortalu o tematyce IT - mam kontakt z osobami pracującymi w tej branży i dostaję zaproszenia do takich fanpage'ów) i tam np. czasami widzę info, że dana agencja PR zajmuje się kreowaniem wizerunku jakiegoś sportowca itp. pierdoły... Bez kitu - przecież oni (przynajmniej kiedyś) walczą o jak najlepsze wyniki i nie zwracają uwagi na to jak ktoś na nich patrzy, bo publika kocha ich za to co robią... Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...