Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jako, że w końcu nabyłem przyzwoite słuchawki oczywistym jest, że nie posiadają mikrofonu. 

Zastanawiam się czy pod względem jakości/ceny lepiej zainwestować w modmic, który obecnie jest dość drogi ~350zl czy może kupić mikrofon taki na biurko za równowartość tej kwoty lub mniej. 

 

Jakie modele polecacie? 

Ważnym dla mnie jest, żeby był na kablu bądź na mikrofonie guzik od wyciszania bo moja dziewczyna lubi wpaść do pokoju i coś do mnie gadać bez względu na to co robię, każdy kto ma kobietę zrozumie :)

 

Link to post
Share on other sites

ehh z tego co widzę to niestety ciężko o używki.


powinno ładnie zbierać zważywszy na konstrukcje. powpisuj na tubie na pewno jest sporo testów

 

mam do wyboru używki 

  1. NOVOX NC-1
  2. Samson C1U PRO
  3. Samson C01U

który wg. was będzie najlepszy? Najkorzystniejsze ceny mam na pozycję 1 i 3, środkowy jest najdroższy.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego uparłeś się na używkę? Nic wcześniej nie pisałeś, że ma być to używka, tylko o kwocie 350 zł lub mniej. Posłuchaj sobie porównania między mikrofonami - to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

ponieważ mogę zaoszczędzić pieniądze bo używki chodzą po 200 zł :)

Dlaczego uparłeś się na używkę? Nic wcześniej nie pisałeś, że ma być to używka, tylko o kwocie 350 zł lub mniej. Posłuchaj sobie porównania między mikrofonami - to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

 a dlaczego uparłeś się na tego reloopa? Aż taki dobry jest czy po prostu polecasz bo go masz? :P

 

patrze na massdropie jest ocpja na modmic za jakieś nieduże pieniądze, więc zastanawiam się jaki to będzie mieć wpływ na twoją rekomendację? (massdrop 150 zł +kw) 

Link to post
Share on other sites

 

 

patrze na massdropie jest ocpja na modmic za jakieś nieduże pieniądze, więc zastanawiam się jaki to będzie mieć wpływ na twoją rekomendację? (massdrop 150 zł +kw) 
 
komus z forum słuchawki z masdropa szły około pół roku :D wiec :D  
chcesz dobrze kup interfejs mikrofon pojemnościowy będziesz miał nasłuch na żywo a jak nawet polecisz w scarlett 6i6 to w sumie nie potrzebujesz już DAC  na audio fanatyku jest recenzja można poczytać do tego tylko jakiś wznak ew i dość fajny i funkcjonalny tor audio nam się robi 
Link to post
Share on other sites

 

chcesz dobrze kup interfejs mikrofon pojemnościowy będziesz miał nasłuch na żywo a jak nawet polecisz w scarlett 6i6 to w sumie nie potrzebujesz już DAC  na audio fanatyku jest recenzja można poczytać do tego tylko jakiś wznak ew i dość fajny i funkcjonalny tor audio nam się robi 

 

Paaanie znowu lecisz na grubo a ja mikrofon do TSa potrzebuję :P

Jakbym zaczął się bawić w streamy to można wtedy kombinować a tak to trochę przerost formy na treścią.  

Nie mam reloopa, ale generuje mniej szumów niż reszta wymienionych, więc "na żywo" sprawdza się po prostu lepiej.

MASSDROP to jest loteria. Jak Ci naliczą podatek to już nie jest kolorowo.

Behringer um2 + BM800 (z chin)

 

jak tak patrze testy tego reloopa to szumi bardziej od tych co wymieniłem. Generalnie po komentarzach też widzę, że ludzie narzekają na szumy. 

Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę :) Generalnie jak widzę tematy ludzi narzekających na szumy to czasami za głowę można się chwycić. Chwila grzebania w ustawieniach i ta da.

A tak całkiem poważnie. Samson szumi mniej od reloopa? 

Nie słuchałeś czasem nagrań po redukcji szumów?

Jeśli już wybierać z tych co wymieniłeś to novox.

Link to post
Share on other sites

Ja ci tylko podsuwam jakie są możliwości. 6i6 ma wzmaka może nie jakiegoś potężnego należy wzmak na wyjście słuchawkowe jest :).

A i tak szukasz czegoś do słuchawek jak dobrze kojaże.

Mając dobrego dca wzmaka zawsze możesz bobrać pod własne widzimisię. A komba owszem są ale mają też swoje wady :). Co kto chce nie namawiam tylko podrzucam pomysły.

 

Behringer c1u masz odrazu z usb dużo nie dasz za urzywany. Zresztą w budżecie do 300zl w pojemnikach nie ma jakiejś spektakularnej różnicy raczej jakieś subtelne detale.

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Bardziej dac z ampem :D Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać  :D

 

Co myślisz o tym zestawie co Ci zaproponowałem? Co prawda sobie poczekasz na sam mikrofon, ale dźwięk będzie lepszy :)

nie wiem czy potrzebuje taki zestaw, ja potrzebuje, żeby ludzie na TS mnie słyszeli. Nie potrzebuję nie wiadomo jakiej jakości :P

i teraz patrząc na ceny używek to 250 zł to max co chce na to wydać. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...