Skocz do zawartości

Zestaw z monitorem, klawiaturą, myszką i głośnikami 3000 zł [komputronik]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez maly_wrobelek,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry i inne domowe zastosowania
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3000 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer: na dniach
  • Których części potrzebujesz?: buda, monitor, klawiatura, mysz, głośniki/słuchawki
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: -
  • Specjalne wymagania: wydajny, fajnie jakby był nieawaryjny, zakup w komputroniku
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Windows 10
  • Własna propozycja zestawu: Wariant i3, Wariant i5, propozycja ze sklepu lokalnego
  • Inne: litania poniżej

Witam

1. czy tylko mi się wydaje, że propozycja ze sklepu w cenie około 2770 zł jest bardzo zła?

2. Zakup w komputroniku bo to dla 14 letniego syna koleżanki z pracy i w razie awarii żeby mogli blisko oddać cały komputer i się nie martwić co było zepsute bo się nie znają a mi nie koniecznie musi się chcieć jeździć na każde zawołanie. Z innych sklepów w moim mieście jeszcze alsen.pl(droższy od komputronika?) i inne "no name".

3. Chyba najlepiej będzie wybrać wariant z i3 bo żeby dobrać resztę peryferiów zostaje najwięcej kasy. Jakieś propozycje na monitor/mysz/klawiaturę/głośniki/słuchawki?

 

Jakie opinie o dobranych podzepołach?

Link to post
Share on other sites

 

 

. czy tylko mi się wydaje, że propozycja ze sklepu w cenie około 2770 zł jest bardzo zła?

Bardzo delikatne określenie jest na setup z taką grafiką.

 

 

 

Zakup w komputroniku bo to dla 14 letniego syna koleżanki z pracy i w razie awarii żeby mogli blisko oddać cały komputer i się nie martwić co było zepsute bo się nie znają a mi nie koniecznie musi się chcieć jeździć na każde zawołanie.

Ale jak będziesz składać zestaw podług podanych komponentów to i tak zapewne trzeba będzie samemu diagnozować co trzeba oddać. W dodatku płaci się dość sporo dodatkowo za montaż zestawu w komputroniku.

 

 

 

Zastosowanie komputera: Gry i inne domowe zastosowania

O jakich mniej więcej grach tutaj jest mowa ? 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

samemu diagnozować co trzeba oddać.

Właśnie mam nadzieję że na zasadzie słownego układu w małym mieście obsługujący w komputroniku zrobią to na zasadzie zostawiam wam komputer zdiagnozujcie co, chce z powrotem działający. Ewentualnie symboliczna opłata za diagnozę. Za montaż dopłaca się 50 zł, nie ma jeszcze dramatu (wolałbym nie pokazywać że umiem sam złożyć, bo później nie da mi odporu jak coś będzie się działo).

 

 

 

O jakich mniej więcej grach tutaj jest mowa

Nie mam sprecyzowanego tego zapytania, przypuszczam że coś pokroju League of Legends, CS:GO (tutaj chyba bardziej procesorowa gra?), to i generalnie bieżące tytuły AAA. Raczej wykluczam strategie czasu rzeczywistego.


Wiem ze na pewno bedzie gral w gry sportowe typu Fifa, nba

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...