Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale tylko dlatego go odrzucacie czy ogolnie jego parametry sa slabe?


Czyli w lekkim podsumowaniu:

P9 - cena okolo 1500

Honor 8 - cena 1500

Mate S -  na oku mam za 1200 z limitowanej wersji z 128 gb dysku

S6 - cena 1400-1500

Jest jeszcze g5 w podobnej cenie kolo 1500

 

W takim razie napiszcie mi ktory bedzie najlepszy wzgledem aparatu, podzespolow ( nie martwie sie o wersje androida wiec wsparcie nie musi byc dlugie), baterii i ogolnie oplacalnosci w powyzszych kwotach

Edytowane przez tomek16123
Link to post
Share on other sites

Mate s wydajnosciowo to nie żaden demon, dziś sredniopółkowce się mogą z nim ścigać, np p9 lite czy nexus 5x je używane zakupisz już od 750 zł. Wiec moim zdaniem nie warto sobie nim zawracać głowy.

 

S6 będzie sporo wydajniejszy, z dużo lepszym aparatem(uznawany za jeden z kilku najlepszych w smartfonach), bateria jedynie kiepska, ale ten mate s prawdopodobnie nie wypada lepiej.Sam posiadałem s6 i mogę polecić.

 

Jednak osobiście mając do wyboru w tych samych pieniądzach lg G5 i s6, bez namysłu brałbym G5, wydajniejszy, aparat świetny a nawet lepszy niż s6 ze względu ze posiada drugi szerokokątny obiektyw. Nawet jeślibyś musiał dołożyć te 200 zł do G5 względem to warto.

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

nie musze miec telefonu idealnego i najmocniejszego, ma dobrze dzialac nie zcinac sie, lepszy od g3s bedzie kazdy a na tamtego nie narzekalem, mam 1300 gotowki i raczej wiecej na telefon nie wydam bo mysle ze do moich potrzeb 3gb ramu spokojnie wystarczy, dlatego tez mysle nad mate s, wideo nie nagrywam, zdjecia z wycieczek imprez itd tylko


g3s tez tutaj mi doradzono i byl super telefonem, ale czas na jakas zmiane w lepsza strone bo raczej jak kupuje telefon to na dluzej, lg byl 2 lata

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz coś tańszego do 1200 to przejrzyj:

Lg G4 na olx nowki od około 1000zl

 

Nexus 5x ceny jak G4

 

Huawei nova - widziałem nówkę za 1200, wydajnosciowo tez nie jakiś potwór ale w odróżnieniu do matę s to świeży telefon wiec dłużej będziesz mieć aktualny system i dłużej będzie przyzwoicie działać

Link to post
Share on other sites

czy taka sytuacja jest mozliwa:

 Smartfon jest praktycznie nowy (posiada fabryczne folie ochronne). 

Po aktualizacji do Androida 6.0 wszystko fajnie działa tyle, że blokowane są  
 programy do nagrywania rozmów, które to akurat  niezbędne w mojej pracy.

W serwisie powiedziano mi, że w przypadku tego modelu 
nie ma 
możliwości powrotu do wcześniejszej wersji systemu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...