Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Jestem, a raczej bylem szczesliwym posiadaczem sluchawek Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 (czarny), niestety wczoraj na jednym ze zgiec pekly.

 

Mam troche wolnych srodkow i chcialbym kupic cos nowego. Szukalem porad u wujka google, ale malo jest opinii na temat tych headsetow, dlatego chcialbym Was prosic o pomoc i porady, bo pewnie ktos z Was posiada sluchawki, o ktore chce zapytac.

 

1. qpad qh-1339

2. SteelSeries Siberia 800 Czarne ( zwane tez Siberian 800 )

3. Astro A40

4. Astro A50

5. Nowe sluchawki Sony Premium

 

Na pewno nie chce kupowal Trittonow i Turtle Beach. Mialem okazje testowac u znajomych i nie zrobily na mnie wrazenia.

Dodam tez, ze maja sluzyc, tylko i wylacznie do grania! Sluchanie muzyki czy ogladanie filmu na sluchawkach odpada.

Gram glownie z Call Of Duty i jak wiadomo, zalezy mi, zeby bardzo dobrze bylo slychac kroki mojego przeciwnika. W Sony bylo dobrze slychac, ale zdazalo sie czasem lag i przeciwnik nie byl slyszany. Obilo mi sie, gdziec o uszy dawno temu, ze sa znacznie lepsze sluchawki, ktore proponuje sony, ale nie interesowalem sie tym tematem. Teraz, gdy te pekly temat powraca.

 

Jezeli macie lepsze propozycje od w/w sluchawek chetnie poslucham rad i opinii. Do wydania mam 1200 zl.

 

Prosze o konkretne odpowiedzi i profesjonalne podejscie do tematu.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...