Skocz do zawartości

Obudowa 200/250zł


Recommended Posts

@adamfire95 a coś więcej o niej możesz powiedzieć?

No co moge powiedzieć...buda jak buda :D

a na powaznie:

zalety IMO:

+zasilacz na dole

+bardzo dobry cable management(sporo miejsca z tyłu,nie ma problemu z domykaniem prawego panelu)

+blacha jest 4/5 ,jak sie postarasz to to troche wygniesz panel,ale wraca do pierwotnej formy,najważniejsze że nie buczy,nie wibruje.w środku blacha jest ok,wystarczająco gruba.

+dobre dojście do każdeego podzespołu nie miałem problemu z zainstalowaniem np. dysku,zasilacza,napędu itp

+bezśrubkowy montaż dysków,napędów

+3 filtry przeciwkurzowe w zestawie(pod zasilacz,na górny wentylator i na przedni)

+przedni panel wejść/wyjść pod kątem,widać go z góry i z przodu

+szeroka spokojnie mieści sie schładzacz scythe ninja 3,jeszcze ma jakieś 2/3 cm luzu

+porządne grube gumowe nogi obudowy

+gumowe kołki pod zasilaczem

+otwór za procesorem na prawej stronie umożliwiający montowanie większych schładzaczy bez wymontowywania płyty głównej

+pozaginane blachy uniemożliwiające zranienie sie

a na minus można dać:

-pod pewnym kątem widać palcowanie na lakierze,choć lakier jest matowy,ale na szczęscie wystarczy przetrzeć szmatką

-troche utrudnione wyjmowanie filtra spod zasilacza,albo z dużą siła trzeba go wygiąć,albo odkręcać zasilacz

-nie wiem co by można na minus dać jeszcze,jakoś żadne większe niedoróbki nie rzuciły mi sie w oczy

Link to post
Share on other sites

adamfire a jak ta akasa z wagą. Cięższa od cma 690?

No dobra przeczytałem, ponad 9 kilo a więc o 50% więcej od 690. A jak z przenoszeniem wibracji - dyski, wiatraki i jak z wyginaniem?

jeśli zainstalujesz dyski tak jak "bozia" nakazała to czuć lekkie wibracje na budzie,ja robie tak że kłade na takich silikonowych "płozach" dysk na samym dole budy i wentylator na niego żeby wiał powietrze do góry i jest spoko,zero wibracji,między dysk a wentylator też kłade te silikony.

co do wentyli,jeśli zamontujesz je normalnie naśrubki to przy większych obrotach buda wpada w słyszalne wibracje,ale to przy ~1800 rpm 120 mm (scythe slip stream )

a jeśli zamontujesz na gumowych kołkach jest ok

blacha wiadomo,nie jest jakaś pancerna jak użyjesz troche siły to blache wegniesz,napewno nie jest to blacha używana w najlżejszych stalowych budach,według mnie jak za tą cene to lepszej nie potrzeba,grubsza blacha tylko by spotegowała wage obudowy,a tak można ją jeszcze jako tako podnieść,np. moja waży z całym oprzyrządowaniem w środku 12 kg,a to i tak bez karty graficznej bo jade na integrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...