Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Potrzebuję antywirusa. Może być płatny.

Chce aby nie mulił, wykrywał dobrze wirusy i nie spowalniał internetu.

Myślałem na NOD32 Smart Security.

Mój komp to Phenom II X4 3.2GHz i 4GB RAM, a to wszystko na Windows 7 64 bit.

Dziękuje i pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Norton Internet Security 2011 .Bardzo dobry, mało obciążający system pakiet ochronny. Myślę, że ten program ścisła czołówka. Na pewno lepszy od KIS 2011

Lepszy bo lepszy nie? Kaspersky zawsze był w czołówce a nowa wersja nie przymula.

Link to post
Share on other sites

Norton Internet Security 2011 .Bardzo dobry, mało obciążający system pakiet ochronny. Myślę, że ten program ścisła czołówka. Na pewno lepszy od KIS 2011

Lepszy bo lepszy nie?

 

Gdy używałem KISa dwa lata musiałem od razu Spyware Doctorem poprawiać, bo za dużo syfu zostawiał. Odkąd posiadam Nortona IS żadnych dodatkowych nie potrzebuję. I jak dla mnie lepszy, skuteczniejszy i mniej obciążający system pakiet ochrony, gdzie miałem dosyć długą możliwość porównania tych dwóch programów w przeciwieństwie do ciebie i twoich co najwyżej spekulacji, panie specjalisto.

Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak NOD32 Smart Security. Jest albo Eset NOD32 Antivirus albo Eset Smart Security. To tak jakby nazwać Symantec Norton Antivirus Internet 360 Security :]

A teraz was zaskoczę, bo produktem roku 2010 według AV Comaratives jest nie NOD, nie Kaspersky i nie Norton ale F-Secure ^^

I nie ma odpowiedzi "jaki antywirus jest najlepszy" bo nie ma takiego. Każdy ma swoje wady i zalety.

Link to post
Share on other sites

Ja przetestowałem w ciągu ostatnich kilku lat chyba wszystkie antywirusy darmowe i kasperskiego.

Kiedyś nr 1 był avg teraz jest avast!

Jego zalety to przede wszystkim lekkość(podobnie avg) i szybkość uruchamiania kompa (nie muli kto w wie jak długo co zauważyłem u kasperskiego). I to jest dla mnie najważniejsze używam kompa do giercowania filmów i pracy i miałem może ze 2 jakieś poważne wirusy a a tak ogólnie spokój:)

Link to post
Share on other sites

krotko:

mialem sporo czasu eseta i bylem bardzo zadowolony,komp czysty,brak widocznego spowolnienia,teraz mam NIS 2011 i jestem zadowolony,komp czysty,brak widocznego spowolnienia

;)

w miedzyczasie probowalem wszelakich programow i smialo moge powiedziec,ze jak juz chcesz kupic to jeden z tych dwoch,wedlug mnie obojetne ktory,bo dla normalnego usera nie bedzie roznicy,wez ten ktory bedzie mniej kosztowal.rankingi rankingami,jakie sa kazdy widzi:w jednym miesiacu prowadzi antyvir XXX w drugim antyvir YYY

 

ps.alternatywa z niezlymi funkcjami 9jak piaskownica i opcja game) jest darmowe comodo,takze warte rozwagi

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

odświeżam wątek, szukam dobrego antywirusa (może być płatny), zależy mi żeby chronił laptopa przed szkodliwym oprogramowaniem (miałam już dwa razy format z tego powodu) i chronił poufne dane, na razie myślę o g data

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...