Skocz do zawartości

Recommended Posts

zaisnalowalem na nowym pc win XP , nastepnie stery ktore byly dolaczone do plyty glownej , i po ich zainstalowaniu wyskoczyl komunikat zebym zrestartowal kompa , i w tym samym czasie przestala dzialac mysz i klawiatura. :help: :help: PILNE!

 

E5200

4850 DDR5

2X2OCZ 800MHZ

OCZ 500W

P31 GIGABYTE

Link to post
Share on other sites

Mysz i klawiatura na PS2 czy USB? Od tamtej pory rozumiem próbowałeś włączać komputer i nie działały. Wykluczam awarię urządzeń wskazujących, gdyż oba przestały działać jednocześnie (zakładając, że przestały działać w tym samym momencie). Spróbuj zwyczajnie wyjąć i włożyć wtyczki, jeżeli na USB to spróbuj do innego USB - mam tak, że do niektórych coś chodzi a coś nie.

 

edit: to właśnie prawdopodobnie któryś ze sterowników coś nawalił, chociaż u mnie czasem muszę nadajnik USB wyjąć i włożyć bo nie działa przy ładowaniu systemu - pierwsza zasady gdy coś nie działa: sprawdź zasilanie i czy jest dobrze podłączone :/

 

 

Pozdro, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Quantinum zapoznaj się z netykietą, tytułuj watki tak żeby coś soba reprezentowały, a nie "POMOCY!!" i to jeszcze z samych dużych liter.

 

--

 

Ja wolę resetować biosa zworką - zobacz w instrukcji od płyty głównej która to.

Link to post
Share on other sites

ja mam myszkę i klawiaturę na usb, po wymianie płyty głównej również nie mogłem ruszać myszką i tkwiłem w ekranie logowania do systemu :/ trochę się głowiłem nad tym podłączałem nawet myszkę ze starym złączem (tym takim okrągłym, zielonym) ale ona również nie działała, powpinałem to w końcu jakoś do innych usb i zadziałało, u mnie to było chwilowe, nie wiem z jakiego powodu

Link to post
Share on other sites

ta ja mam tak samo po formacie z tym ze tylko mysz mam pod usb i tylko ona nie dziala klawą wylaczam normalnie kompa i po restarcie wszystko dziala kiedys zresetowalem zamiast wylaczyc klawą no i mialem problem bo mysz wogole nie dzialala pamietam ze kilka razy podlaczalem i odlaczalem az w koncu zadzialala :hahaha::/ oczywiscie mysz przestaje reagowac po zainstalowaniu sterownikow od chipsetu

Link to post
Share on other sites

A do biosu nie możesz wejść? Sprawdź, miałem już parę razy przygody, że w biosie porty USB były wyłączone(wcześniej wszystko normalnie działało, wyłączony komputer normalnie). Wiesz jak wejść do biosu i gdzie tego szukać czy jakoś Cię naprowadzać trzeba? Jak uczysz sie angielskiego to sobie poradzisz;] Jeśli nie wiesz za bardzo gdzie tego szukać to daj Load optimized Defaults (czy jakoś podobnie). Jak to nic nie pomoże to odpal windowsa w trybie awaryjnym(pod warunkiem że klawiatura będzie do tego momentu działała, ponieważ jak wcześnej nie działa , czyli do biosu nawet nie wejdziesz, to tam tym bardziej już się nic nie zdziała, a na pewno to już nie będzie wina sterowników windowsa). Mam nadzieję, że nie namieszałem:D

Link to post
Share on other sites

wcale nie glupie , pobowalem , ale wyskoczyl komunikat jak formata chcialem robic:

 

blabla , nie moze sformatowac gdyz inne programy blabla

 

dodam ze wszystkie byly wylaczone.

 

2.chcialem nadinstalowac , znaczy wlozyem plytke do dvd zeby winxp zainstalowac , a tu du*a , nic sie nie dzieje , tylko czarny ekran i

uruchow system win normalnie

uruchom w trybie awaryjnym

itd

 

 

ps. kicicicic kiiicicici

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...