Skocz do zawartości

Telefon dla mamy ~400zł


Recommended Posts

Witam.

Jako, że zbliżają się urodziny mojej rodzicielki postanowiłem jej kupić w prezencie telefon -  przez Jej obecny ciężko już się dogadać.

Do tej pory korzystała z klasycznych telefonów ala Samsung S5610 czy jakieś nokia.

Na początku szukałem właśnie coś tego typu lecz nic sensownego nie znalazłem (wszystko co jest w miarę to chyba już przerabiała). Mama dała się przekonać na telefon dotykowy.

Telefon nie może być duży, musi sprawnie chodzić( ojciec miał jakiegoś samsunga trend mini coś tam to po godzinie od factory reset telefon nadawał się tylko do rzucenia o ścianę). Dobrze aby miał możliwość powiększania czcionki.

Do głowy mi przyszedł iPhone 4s/5(nie pamiętam tylko jak z tą czcionką) - telefon mały i co do płynności działania nie można mieć zastrzeżeń.

Martwi mnie jednak wytrzymałość tych telefonów, Samsung S5 wytrzymał ze mną prawie 3 lata z milionem upadków z wysokości itp i poszedł dalej w ludzi, iPhone 5s zaczął mi się sypać po 2 miesiącach bez zewnętrznych uszkodzeń (padł touch id, bateria zwariowała).

Na telefon chcę przeznaczyć ok 400zł.

Zakup zapewne poprzez olx lub allegro - najlepiej w okolicy z odbiorem osobistym ale jak będzie trzeba to po prostu zamówię.

 

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Edytowane przez bubek00
Link to post
Share on other sites

A nie myślałeś np. O nowych dostępnych w Polsce chińczykach typu Wiko, Cubot, Kiano?? Do 400 jest sporo ciekawych telefonów. Mój 11 letni syn sobie wybrał np. Kiano 5.5 i powiem szczerze że telefon mnie zaskoczył pozytywnie jakością wykonania i tym jak działa. A mają też 5" telefony. Linia ich się nazywa Elegance 5.0 5.1 lub 5.5 .

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu swojej mamusi kupiłem Lumię 550, telefon może nie jest super mocny, ale prosty w obsłudze. Dobrze ustawione kafelki spowodowały, że od razu przekonała się do tego systemu. Wcześniej wzieła na abonament jakiegoś taniego Samsunga, po miesiącu nie potrafiła działać na androidzie. Telefon z 4.7calowym ekranem i windowsem może być złotym środkiem, do tego cena 399zł za nowy. Możesz pomyśleć o tym. Wielkości liter chyba są wystarczające, nawet bez okularów potrafi wszystko przeczytać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...