Skocz do zawartości

MSI GF GTX460 1024MB DDR5 256bit PCI-e Cyclone OC


Recommended Posts

Heh, gier nowych to na razie w ogóle nie ma :[ Jedynie dead space 2 ale on nawet na 9600GT w maksymalnych detalach chodzi.Widzę że masz GTX 280, ja miałem 260 sp 216 OC, i powiem ci że różnica jest w zależności od tytułu, ogólnie zyskasz około 50%, ale na przykład w takim Metro 2033 to mi klatki ponad 2 krotnie wzrosły.Cóż jak chcesz bawić się w OC to bierz :

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=30095

 

Wersje z fabrycznym OC to wydatek około 100zł wiecej, ale chyba nie warto bo jakbyś dołożył jeszcze 100zł to masz GTX 560.

Link to post
Share on other sites

Wiesz no właśnie tak nie wiem czy opłaca się dokładać do tego GTX 560 i to też zależy za ile sprzedam swoją liczę na 450 zł a mam do dołożenia jak na razie 200 zł... Myślałem jeszcze nad HD 6850 ale jakoś nie jestem przekonany do AMD bo pomiędzy nim a GTX 460 nie jest w sumie duża różnica, a ty za ile sprzedałeś swojego GTX 260 ?

 

A i w OC nie mam zamiaru się bawić :[ myślę nad kupnem karty z tytułu po sprzedaży swojej .

Link to post
Share on other sites

450zł dostaniesz jak to jest jakaś wersja OC i na gwarancji, jak nie to licz 420 zł maks, chociaż mogę się mylić.Naprawdę weź tego Gigabyta a nie będziesz żałował.Tu masz nawet taniej w jednym sklepie.

http://www.camino.pl/geforce-gtx-460-1g ... 45089.html

 

Przy tym procku to fps skoczą ci jak szalone.

Link to post
Share on other sites

No spoko :[ wiesz bo MSI Cyclone jest taka sama praktycznie jak ten Gigabyte więc to jeszcze przemyślę kupuje z Proline ponieważ mam blisko dość i serwis szybki w razie czego :) A co do tego HD 6850 to jest droższy a różnicy raczej nie odczuje w porównaniu do GTX 460 :P

Link to post
Share on other sites

Ja też zazwyczaj zakupy w prolinie robię, zauważ że gigabyte ma 3 lata gwary a MSI tylko 2.Wydaję mi się że oby dwa się podobnie podkręcają, a więc coś koło 800/4000mhz powinieneś uzyskać.

Link to post
Share on other sites

u mnie idzie 855 na rdzeniu i 4100 na pamięciach bez ruszania napięć (mam msi) a podkręcanie to prosta sprawa zakumasz w 10 minut..

a czy kupisz gigabyte czy cyclone będziesz zadowolony te karty są bardzo podobne (gigabyte jest tańszy:)

ja wybrałem msi bo przez 4 miesiące miałem gts 250 twin frozen od msi i wykonanie tej karty, super wydajne chłodzenie, zrobiły na mnie takie wrażenie że zdecydowałem się dopłacić do cyclona i znowu postawić na msi, nie zawiodłem się a karta wygląda do tego kosmicznie:)

o wydajności nie piszę bo na necie już dość jest testów:)

Link to post
Share on other sites

naprawdę sam nie wiedziałem jak się podkręca kartę ale od czego właśnie jest forum ? nic trudnego dla chcącego ściągasz Msi Afterburner'a i testujesz stabilność i koniec bo ta karta naprawdę bardzo dobrze się kreci bez podnoszenia napięcia . Pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites

up@Saiya-jin

no ja też mam 768mb i jakoś nie żałuje zaoszczędzenia chyba 100 zł:[

grałem w two worlds 2 na max ustawieniach w dx 11 rozdzielczość 1680x1050 i żadne OC nie było konieczne mało tego użycie ramu chyba 560mb jak dobrze pamiętam

takie metro się dławiło ale jak pisali że korzysta z ponad 1gb to nie ma się co dziwić no ale i metro się przeszło na wysokich ustawieniach i było miło ładnie i przyjemnie:)

ciekawe jak będzie z użyciem ramu w takim crysisie 2 czy nowym wiedzminie może w końcu te karty z 2gb będą miały co robić a nie czekają na jakiś jeleni kupujących zestawy w media markt hehe

Link to post
Share on other sites

No popatrzę :) a w GTA 4 może grałeś ?;)

Przy roz. 1920x1080 i procku i5 760 @4,00 Ghz większość parametrów miałem ustawioną na bardzo wysokie i oprócz jednego suwaka coś z zasięgiem widzenia (nie pamiętam dokładnie) który był na 85 pozostałe były na 100 i gra działała płynnie,ale sprawdzałem na podkręconej karcie 850/2160.Sama zaś karta oczywiście ta w tytule ma bardzo dobry stosunek ceny do wydajności,świetnie się podkręca jest bardzo chłodna, w furmarku jej temp. 63st. ,po podbiciu zegarów 67st. i tu jest jeden minus o ile w spoczynku karta jest bardzo cicha to w stresie (zwłaszcza po podkręceniu) jeśli masz kompa na biurku koło ucha robi się trochę dokuczliwa.A po za tym jest naprawdę super.

P.S. tak na marginesie dodam,że w związku z tym iż właśnie przesiadłem się na gtx 480 to jutro chyba wystawię swojego gtx 460 na allegro ;)

Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie tego którego podałeś w tytule czyli MSI GF GTX460 1024MB DDR5 256bit PCI-e Cyclone OC za ile? a ile proponujesz :tajniak: ? kupiony w sklepie iCOMP 12.11.2010 czyli dwa i pół miesiąca temu na gwarancji 36 miesięcy nie wiem dlaczego niektórzy piszą,że ta karta ma 24 miesiące gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...