Skocz do zawartości

Zmiana Razer DA 2013 na cos innego do CS GO


Recommended Posts

§ Budżet: 200 zl

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Razer DA 2013.

§ Jaką masz obecnie podkładkę: Natec Genesis M12 MIDI.

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 400.

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Nie starcza miejsca chociaż podkładka jest duża, sens 1.8, 400 dpi, m_rawinput 1.

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Cs go.

§ Ile przycisków używasz w myszce: ppm, lpm.

§ Chwyt: palm grip.

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2.

§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 13 cm około, średniej wielkości dłonie.

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: Razer przy szybkich ruchach czasami się gubi, testowałem już inne podkładki i nie pomaga, jest też trochę za duża.

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Wolałbym mysz symetryczna, która nie potrzebuje sterowników i ma możliwość ustawienia 400 dpi.

 

I takie głupie pytanie mam, moja podkładka ma szerokość 40 cm, w grze 1.8 sens i 400 dpi. Jestem w stanie zrobić obrót około 200* jak przesunę myszkę od lewej do prawej strony podkładki.

Czy to normalne i każdy kto gra na podobnych ustawieniach, nawet prosi, tak mają? Czy ja mam coś nie tak? Bo gra mi się dobrze, mam już LEM, ale gdzieś czytałem że najlepiej mieć sens taki żeby 360* robić.

Edytowane przez raven325
Link to post
Share on other sites

Kiedyś widziałem w jakimś poradniku ze jeśli ustawiam myszkę na środku podkładki i przesune ja do samej krawędzi podkładki ( obojętnie w którą stronę) to w grze powininem wykonać obrót i około 200 stopni i jest to "optymalne" ustawienie... Każdy jednak gra tak jak mu wygodnie... A co do myszki to obejrz sobie cm strój alcorWysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

Kiedyś widziałem w jakimś poradniku ze jeśli ustawiam myszkę na środku podkładki i przesune ja do samej krawędzi podkładki ( obojętnie w którą stronę) to w grze powininem wykonać obrót o około 200 stopni i jest to "optymalne" ustawienie... Każdy jednak gra tak jak mu wygodnie... A co do myszki to obejrz sobie cm storm alcorWysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...