Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 220zł


Recommended Posts

  • Budżet: 220zł
  • Czego potrzebujesz: słuchawki bluetooth
  • Przeznaczenie: muzyka
  • Źródło: Huawei P9
  • Oczekiwania: przyzwoita jakość jak na tę cenę i wygoda noszenia
  • Inne: Słuchawki będą głównie wykorzystywane na siłowni. Nie jestem audiofilem, jedyne czego wymagam to żeby przyzwoicie grały i były wygodne. Chcę bezprzewodowe ponieważ nie lubię gdy kable mi przeszkadzają w ćwiczeniach no i nie mam kieszeni w spodenkach i pewnie też smartfon by mnie irytował.
    Przejrzałem allegro i z nausznych zainteresowały mnie 3 modele bo reszta to jakiś szrot nawet bez nazwy producenta. Z dousznych dopiero kiepski wybór.
    Jeśli ktoś zna jakieś nauszne jak i douszne oprócz tych co niżej wymieniłem to chętnie wysłucham opinii. Jeśli nie to prosiłbym o pomoc w wyborze z tej trójki
    - JBL T450 BT
    - PHILIPS SHB3060
    - Creative Sound Blaster Jam
    Opinie wszystkie mają dobre lecz są średnio wiarygodne więc postanowiłem zasięgnąć rady fachowców. Najbardziej zainteresowały mnie Philipsy, cena też atrakcyjna. JBL jednak już są droższe. Czy warto dopłacić te 50zł?
    Znalazłem jeszcze coś takiego
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6644807550
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6513428228
    Jest
    to cokolwiek warte?
    Z góry dzięki za pomoc :)

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

W tym budżecie raczej przyzwoitego grania nie znajdziesz. Poszukaj na mp3. Forum w temacie tanie słuchawki z Chin kiedyś coś pisali o jakiś przyzwoicie grających dokach za ok. 15$ tylko za cholerne nie chce mi się wartość tego tematu bo to tasiemiec jak moda na sukces zacznij od tyłu szybciej znajdziesz. I myślę że to by były raczej jedyne przyzwoicie grajace w tej cenie

Link to post
Share on other sites
Brainwavz BLU-100
Recenzja:
Autor podsumował je tak:

"Nareszcie sensowne i tanie słuchawki bezprzewodowe: ciekawe, o dużej wygodzie, bardzo dobrym wykonaniu oraz muzykalnym, ciepłym, zorientowanym na nisko-średnicowe granie dźwięku. Muzykalność nie wycieka z nich kosztem czegoś, nie są przytłumione i ograniczone na responsywności w sposób znaczny. Zamiast tego starają się w kontrolowany sposób dozować przyjemność i skalę wrażeń muzycznych tak, aby uniknąć bardzo częstych oskarżeń o bylejakość i zamulenie. Jednocześnie podejmują dążenia ku kreacji kameralnej, klimatycznej przestrzeni o dużym bezpieczeństwie i szacunku do muzyki stawianym na właściwie pierwszym miejscu. Trochę boli brak możliwości sparowania z komputerem stacjonarnym oraz niski czas pracy na baterii, choć ukrycie wydajnych akumulatorów w takich maleństwach też przecież nie jest wcale takie łatwe. Całościowo więc produkt można polecić jako rozsądnie wyceniony i dobrze wykonany z przeznaczeniem głównie dla osób będących ciągle z telefonem w biegu i notorycznie mających problemy z awaryjnym okablowaniem."

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...