Skocz do zawartości

Myszka do 150 zł LoL CS GO


Recommended Posts

Witam,

 

po raz kolejny proszę o pomoc, ostatnio, gdy szukałem podobnej myszki to zdecydowałem się na steelseries rival 300.

Myszka służy mi do dzisiaj, ale po ponad roku używania stwierdzam, że profilowana myszka to nie dla mnie (jeśli jest ktoś zainteresowany to chętnie sprzedam :)), preferuję jednak myszkę symetryczną.

Proszę o poradę przy doborze myszki, zwróćcie proszę uwagę na ostatni podpunkt, z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

 

§  Budżet: 150 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: steelseries rival 300

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Tesoro

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: cieżko powiedzieć

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): aktualnie LoL, ale chcę zacząć w CSGO, dlatego potrzebuję myszki pod oba te tytuły

§  Ile przycisków używasz w myszce: 4 i chciałbym, aby na pewno były 2 boczne jak dotychczas w rivalu

§  Chwyt: używam coś między claw grip a finger; rival (ze względu na swoją wielkość) był bardziej pod palma, ale jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do zmiany chwytu

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1 2 2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 15 cm, dł. do nadgarstka 19/20 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: bo chcę coś lepszego

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

Co do wyglądu nie mam uwag. Natomiast mam 2 myszy na oku- ss rival 100 i DM1 PRO.
Dużo prośba, jeśli macie porównanie tych myszek to opiszcie proszę, która lepiej wg Was się sprawuje? Oczywiście jeśli macie inne propozycje, to chętnie wysłucham.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

 


Pomoże ktoś?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...