Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kupiłem wczoraj Somici V2, czy na tej integrze o szemranej opinii te słuchawki pograją chociaż na ułamek swoich możliwości? Czytałem, że wymiana padów na HM5 też sporo daje choć nie za bardzo wiem o co chodzi :|. Jeżeli zmieniać kartę w przyszłości to polecacie coś konkretnego w okolicach 250 +/- 50 zł?

 

Płyta to MSI Z77 G45 Chipset integrated Realtek® ALC892

 

Obecnie mam styrane 3-letnie siberie v2 i po przesiadce z tescowych słuchawek byłem zachwycony, ale wtedy kierowałem się jeszcze Gaming w nazwie.

 

I pytanie do posiadaczy Somiców, duży jest w nich sound leak czy idzie to wytrzymać np, gdy druga osoba śpi w tym samym pokoju gdzieś 2,5 metra od stanowiska?

 

Link to post
Share on other sites

Mam somici i też miałem integrę przez jakiś czas teraz już mam aim sc808.Ale do rzeczy somici grają fajnie nawet na integrze,oczywiście to jest tylko cząstka możliwości słuchawek,ale nie jest najgorzej i będziesz czerpał przyjemnosć ze słuchania muzyki/grania.Co do sound leak,nie jestem w stanie tego powiedzieć gdyż mam pokój obok pokoju brata,ale nigdy nie skarżył się na coś więc wydaje mi się,że jeśli chodzi o inny pokój to chyba na siłę trzeba by nasłuchiwać.Ale jeśli w tym samym pokoju będzie spała osoba to na pewno będzie to słyszeć.Pady hm5 fajnie ubarwiają dźwięk kosztują koło 80 zł,sam jeszcze ich nie posiadam ale mam zamiar kupić.No i na koniec zapytałeś o dźwiękówkę,fajnie byłoby gdybyś kupił używkę Aim sc808 jest bezkonkurencyjna w swojej klasie cenowej i nie tylko,jeśli jednak nie uda Ci się trafić to chyba został Asus xonar dx.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...