Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli grałeś w pierwszą część to jak najbardziej :) Fabuła jest rewelacyjna i nie da się tego zaprzeczyć. Do tego mafijny klimat, znakomita i dobrze zoptymalizowana grafika, sporo filmików, strzelaniny aż miło... czego chcieć więcej? ;) Ogólnie gra jest bardzo dobrze opracowana, ale też małe błędy graficzne raz na kilka godzin się pojawią.

 

Jedna rada - jeśli masz powyżej 16 lat to od razu graj na poziomie trudnym (mi teraz zajęło przejście na tym poziomie tylko 9 godzin, ale to już było moje trzecie podejście).

Link to post
Share on other sites

ME nie grałem, bo klimat si-fi podlany sosem ala Startrek, jakoś mi nie podchodzi, ale gra zebrała dobre opinie.

Ciekawa fabuła to z pewnością Fallout New Vegas jak również GTAIV. Obydwie gry, podobnie zresztą jak MII, mają swoje wątki w dziale gier na PC, zajrzyj tam, żeby nie dublować tematów.

Link to post
Share on other sites

no ale wezcie pod uwage minusy gry... liniowa strasznie + martwe miasto... praktycznei nie mozna sobie po nim pojezdzic... zeby grac w Mafie 2 najpierw trzeba wgrad 2 GB modow :[ Taka prawda

Link to post
Share on other sites

Wiedźmin , Mass Effect 2 (wpier jednak polecam ME1 żeby fabularnie było wiadomo co jak i dlaczego tym bardziej że po ukończeniu ME1 można przenieść postać do ME2) TES: Oblivion (+ mody oczywiście to niemalże nieogranizona gra) to są 3 gry które mi przychodzą do głowy jako pierwsze jeśli chodzi o długi wątek i ciekawe questy poboczne. Co do poziomu znudzenie to już zależy od osobowości :[ jednego znudzi zabawa alchemią innego strzelanie do mafiosów a jeszcze innego latanie po kosmosie :)

Link to post
Share on other sites

Nie grałem w pierwszą. Dwójka bardzo mi się podobała i jedyny zgrzyt jaki wyłapałem, to moment w którym Vito rozwala przed domem protagonistę z jedynki (nie wiedziałem co to za gość, w związku z czym cała scena była pozbawiona znaczenia). Jasne, że dla zachowania spójności i lepszego wczucia się w klimat dobrze jest przejść najpierw w jedynkę, ale i bez tego MII pozostaje grą bardzo dobrą i wartą poświęconego jej czasu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...