Skocz do zawartości

[2 000 zł] Laptop CAD+Internet+Filmy HD


Recommended Posts

Cześć, proszę Was o pomoc w wyborze najlepszego laptopa do pracy z CADem, ogółem zastosowanie biurowe, z silnym nastawieniem na CAD, Word, sprawna obsługa internetu z perspektywą więcej do 2020 r. (wsparcie x265/HEVC i szansa na to żeby go nie zamuliło po 2 - 3 latach), oczwyście czasem jakiś film w HD też się obejrzy. Mój budżet to maksymalnie 2 000 zł. Projekty są raczej z gatunku lżejszych ale czy i3 wystarczy ? z tego co przeglądam w tym budżecie tylko i3 wchodzi w grę (chociaż niskonapięciowe i5 także). Co ważne, lenovo unikam jak ognia - sam po sobie wiem, że są mega awaryjne nie tylko laptopy ale i inne produkty. Po zerknięciu w ten znalazłem takie modele:

 

1. HP 250 G4 (M9S91EA) - na plus Core i5-5200U na minus tylko 4GB ram, matryca TFT, dysk 1 TB 

2. Dell Vostro 3558 (VAN15BDW1703_018) - Intel Core i3-5005U, 4 GB ram, TFT, dysk 500 GB ale za to jakość wykonania b.dobra

3. Asus R540LJ-XX336 - Intel Core i3-5005U, 4GB Ram, dysk 1TB, NVIDIA GeForce 920M, 

4. ASUS R540LJ-XX336T-8 - Intel Core i3-5005U, Ram 8GB, dysk 1TB, GeForce 920M 

5. ASUS R540LA-XX344 i3-5005U - koszt 1600 zł ale czy warto ? 

 

 

podpowiedzcie proszę i pomóżcie bo mam osobiście już mętlik, może podpowiecie jakiś model ? 

Link to post
Share on other sites

też sądziłem że i3 z CAD szczególnie w 2D da sobie radę, 4 - 8 GB ramu da wystarczy, na dodatek dedykowana karta. Bardzo podoba mi się sprzętowo Asus R540LJ, tylko nie mogę znaleźć żadnego testu lub recenzji czy ktoś dysponuje linkiem ?

 

mam na oku 

 

1. Acer F5-571G i3-5005U

2. Asus R540LJ model do 2000 zł

 

jaka jest Wasza opinia na temat tych laptopów ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...