Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Windows'a


Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Wczoraj wszystko chodziło normalnie, dziś próbowałem włączyć komputer i najpierw w momencie wpisania pinu do Windowsa 10 ekran zmienił kolor na pomarańczowy i PC zawiesił się. Drugi raz załadowało Windowsa ale ekran do logowania juz się nie pojawił, został czarny ekran. Komputer uruchamia się w trybie awaryjnym. Nie mam pojęcia co mogło się stać.

Procesor kręcony na 4,3, ale przywróciłem ustawienia fabryczne BIOSu żeby wykluczyć problem związany z tym.

Windows 10 - 64bit

i5 4670k

GTX 780 MSI Gaming

AsRock Z87 Extreme4

XFX TS 550W 80+ Bronze

Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered

Thermalright HR-02 Macho

 

Z góry dzięki za sugestie.

 

 

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edytowane przez Ryushey
Link to post
Share on other sites

Kliknij przycisk Start.

Kliknij polecenie Panel sterowania.

Kliknij opcję System i konserwacja.

Kliknij folder Narzędzia administracyjne.

Kliknij dwukrotnie opcję Podgląd zdarzeń.

 

Co było powodem wysłania karty na GW i co naprawiali? Czy wymienili na nową?

Link to post
Share on other sites

Komputer nie włączał się wcale kiedy karta była w slocie PCI-E. Odesłali naprawioną. Ale nie dostałem żadnych dokumentów co z tym zrobili, z morele też nie dostałem żadnej informacji co wymienili.

 

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Wybacz, że późno odpisuję. Dopiero skończyłem testować wszystko.

 

Grafika nie domaga. Na integrze wszystko chodzi, próbowałem ze sterownikami kombinować, tj. odinstalować w trybie awaryjnym, potem instalować, ale Windows chodził do momentu, kiedy karta miała wkręcić się na obroty. Potem znowu się zawieszal i trzeba było powtórzyć operacje jesli znowu miał wejść do pulpitu.

Reasumując, GPU wiesza system kiedy zaczyna być obciążona.

 

Zgłosiłem do morele po nr RMA i odeślę jak najszybciej, bo miesiąc gwarancji został.

 

 

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

@sword88

 

Karta wczoraj wrocila do mnie, niestety nie dostalem informacji co z nia bylo nie tak. Wyglada na to, ze poki co jest ok, 3h pod obciazeniem i nic sie nie dzialo, zobaczymy jak bedzie kiedy dostanie troche bardziej po tylku. Gwarancja do 26.02, wiec musze ja na dniach przycisnac zeby wykluczyc kolejny zonk jak gwarancja minie. Jak bedzie ok, to wystawie na sprzedaz i zmienie na 1070 Zotaca albo Palita GameRock. Do MSI sie juz troche zrazilem po przygodach z ta karta.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie próbowałeś się skontaktować z przedstawiciel MSI w Polsce. Opisz cała sytuację, dodaj też że nie dostałeś informacji co z kartą było nie tak. Dostałeś nową kartę (numery seryjne) czy ślady wskazują na grzebanie przy Twoim egzemplarzu.

Link to post
Share on other sites

Jedyne info od sklepu było takie, że karta była naprawiana w serwisie producenta. Najpierw trafiło do sklepu na diagnostykę, a potem oni wysłali to do serwisu. Naklejka z numerami seryjnym jest inna niż ta, którą miałem.

 

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...