Skocz do zawartości

Klawiatura Ozone Strike Pro


Recommended Posts

Witam. Nie dawno(2 dni temu) kupiłem mechaniczną klawiaturę Ozone Strike Pro (Cherry MX Red).

Niestety mam dość poważny problem, otóż podczas normalnego użytkowania klawiatury lub grania na niej, rozłącza się ona co 5-10 minut, czasami jest to częściej i włącza się sama spowrotem po jakichś 10-15 sekundach, nie wiem czym to jest spowodowane, sprawdzałem wszystkie porty USB (2.0, 3.0), z przodu i z tyłu, ten sam efekt. Wyłączyłem w sterowniku Głównego Koncentratora  USB możliwość wyłączenia tego urządzenia w celu zaoszczędzenia energii, bo szukałem długo odpowiedzi na mój problem i tylko to znalazłem, ew. jakieś przejściówki na starsze porty USB (1.0 itp). Aktualizowałem też BIOS, lecz to też nie pomogło. Sprawdzałem na innym komputerze czy zadziała klawiatura, lecz nawet nie chciała się włączyć. Klawiaturę kupiłem używaną z OLX.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź (gwarancja rozruchowa mi się kończy w ten weekend).

Link to post
Share on other sites

Na innym kompie w ogóle nie chce się włączyć(stacjonarka). Podlączyłem też do laptopa, lecz na krócej i się nie wylączyła.

Byłem z nią dzisiaj w sklepie komputerowym na mieście i Pan ją sprawdzał dłuższą chwilę i nie wyłączyła się, wszystko było w porządku, więc może jest jakieś wyjście jeszcze? Oddać nie oddam, bo skoro u kogoś innego działa(a trafiłem na okazje za 150 zł, reszta jest po 350-400), to mogę po prostu komuś sprzedać o wiele drożej,a nuż komuś nie będzie się wyłączać..

Link to post
Share on other sites

Mógłbym, ale nie wiem czy chcę ryzykować, skoro mogę ją jeszcze bardziej uszkodzić, a tak mogę ją sprzedać 2x drożej.


O dziwo od jednego dnia nie mam tego problemu po użyciu programu ADWcleaner + CCleaner, być może coś było w rejestrze nie tak.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...