Skocz do zawartości

Jaki niereferencyjny gtx 570


Recommended Posts

uzytkownik SPYCHCIO z pclab.pl ma phantoma i napisal tak

"Phantom jest równie cichy co HD5850 Twin Frozr II , którego posiadałem wcześniej , w 2D praktycznie niesłyszalny a gdy ustawie wentyl na 60 to nadal jest bardzo dobrze , co więcej gram w słuchawkach więc nic nie słychać Na ustawieniach CPU 3.6GHz i GPU 900MHz w , których najczęściej gram osiąga 6.137 pkt. w 3DMarku11 a temp wynoszą 75 stopni C

Link to post
Share on other sites

Ja oddałem swoje Phantoma na gwarancję i jak dostanę nowego i będzie tak samo gó*****y jak ten, co oddałem to stracę calkowicie zaufanie do kart nireferencyjnych i będę kupowal tylko i wylącznie karty referencyjne (ewentualnie referencyjne fabrycznie podkręcone).

Link to post
Share on other sites

Ja oddałem swoje Phantoma na gwarancję i jak dostanę nowego i będzie tak samo gó*****y jak ten, co oddałem to stracę calkowicie zaufanie do kart nireferencyjnych i będę kupowal tylko i wylącznie karty referencyjne (ewentualnie referencyjne fabrycznie podkręcone).

jak juz dostaniesz to zdaj relacje
Link to post
Share on other sites

Kupcie sobie gigabyte lub msi i nie będzie problemu z phantomami czy jakimś innym wynalzakiem. Po co inwestować w końcu nie mała kasę w firmy drugiej ligi jak jest pierwsza, asus, gigabyte i msi. Wszystkie moje grafy to były praktycznie gigabyte, teraz mam MSi i jestem zadowolony. Może miałem szczęście, ale nigdy nie zepsuła mi sie karta graficzna. A miałem jakiegoś zabytkowego geforca z serii fx5coś tam, potem radkax800gt, 7900gt potem 8800gt, hd5850, chwile 2 gtx460 z gigabyta, a teraz gtx580 z msi i nic nie było zepsute.....

Link to post
Share on other sites

Ja oddałem swoje Phantoma na gwarancję i jak dostanę nowego i będzie tak samo gó*****y jak ten, co oddałem to stracę calkowicie zaufanie do kart nireferencyjnych i będę kupowal tylko i wylącznie karty referencyjne (ewentualnie referencyjne fabrycznie podkręcone).

jak juz dostaniesz to zdaj relacje

Na pewno zdam relację! Jak będzie dobry to będę piał z zachwytu, a jak będzie gó*****y to wróci z powrotem do serwisu z adnotacją "zwrot pieniędzy".

Link to post
Share on other sites

A czym się róźni GAINWARD GeForce GTX570 wersja GS od GLH? Bo GS kosztuje tylko 1180zł i zastanawiam się nad kupnem? Możecie mi podać testy tej wersji GS bo nigdzie nie mogę znaleźć jakie ma temperatury.

O ile się nie mylę, to wersja GLH to taki fabrycznie podkręcony GS. Szukałem testu zwykłego GS, niestety nic nie znalazłem. Jest kilka testów wersji GLH i wynika z nich, że temperatura karty w stresie jest o ok 10 stopni niższa od referata ale kosztem ok 2db głośności. GS może być odrobinę chłodniejszy skoro pracuje w niższym taktowaniu, ale to tylko moje domysły. Przez długi czas też miałem ochotę na tą kartę, ale czytając wypowiedzi jak się "ładnie" zachowuje serwis gainwarda w stosunku do grzejących się phantomów (inny temat na forum) chyba wybiorę innego producenta. Jeden ze sklepów ma już w ofercie (dostępnych od rei mieli dzisiaj 11 sztuk) GTX 570 od GigaByte'a z chłodzeniem WindForce. To może być ciekawa karta, ale nie wiadomo jak wypadnie przy Twin Frozerze, który mam nadzieje wkońcu pojawi się na sklepowych półkach w Polsce. Zerknąłem na opinie dotyczące GTX 470 z WindForce'em i TwinFrozr'em i wygląda na to, że chłodzenie od MSI jest lepsze.

Link to post
Share on other sites

Jak myślicie, czy te wymagane przez producenta 600W dla tej karty http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-n570oc-13i/ to realne zapotrzebowanie? Fakt, giguś jest kręcony i ma 3 wiatraki ale to wszystko chyba nie ciągnie 50W więcej niż referat? Gainward GLH kręcony do 800 Mhz potrzebuje teoretycznie referencyjnych 550W. Rozważam zakup tej właśnie karty, ale jakoś niezbyt mi się uśmiecha zmieniać dla nie zasilacz (mój ma właśnie 550W - Corsair)

Link to post
Share on other sites

Sorry, mój błąd, nie doprecyzowałem mojej wypowiedzi. Jest to model z referencyjnym chłodzeniem. Z pewnością jest to świetna karta, EVGA jako firma to najwyższa półka, ale temperaturki i głośność układu chłodzącego raczej zachwycać nie będą. Ta karta w stresie osiągnie pewnie ok 85 stopni, a dobry Gainward Phantom będzie pewnie miał ze 20 stopni mniej. Nie wspominam już o głośności.

Link to post
Share on other sites

no jak chcesz wlasnie dobrze napisales (najwyzsza polka) moje dotychczasewe karte zawsze byly od evga i nigdy nie mialem z nimi najmniejszych problemow szczerze wg mnie fvga to lepsza firma od gainward palit itp zastanawiam sie tylko nad gigabyte ale i tak sadze ze evga lepsza mimo wszystko polecam na pewno sie nie zawiedziesz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...