Skocz do zawartości

Telefon do 1200 zł dla wymagającej osoby


Recommended Posts

Witam, borykam się z problemem jak pewnie większość użytkowników czyli wyborem telefonu. Interesuje mnie półka średnio-wysoko, czyli 1200 zł, nie więcej. Oczywiście jak każdy chciałbym mieć telefon jak najlepszy, jednak stawiam na wydajność i aparat. Nazwałem się wymagającym użytkownikiem a od roku korzystam z używanej Xperi M2 LTE, więc wymagający jest trochę naciągnięte. Od razu w związku z powyższym mówię ,że nie chce nic ze stajni Sony, z jednego prostego powodu. Telefony mi się znudziły ale szacunek do Sony mam, ponieważ tylu letni telefon działa bez problemu. Przejdźmy do moich propozycji:

-Lenovo/Motorola X Style (baaardzo mi się ten telefon spodobał, nie mogę się doczekać aby wziąć go do ręki w sklepie)
-Lenovo/Motorola G4 (Plus) (podoba mi się wizualnie, jednak jest chyba gorszy od powyższej generacji)
-Huawei Honor 7 (tutaj mówiłem ,że nie koniecznie chcę chińczyka, ale propozycja jest bardzo sensowna, lubię ładne telefony, ale jest tutaj dosyć słabe serce telefonu)
-Huawei G8 (g8/rio) (o tym telefonie chciałbym usłyszeć opinie, wygląda super)

Jak widzicie nie pojawił się tutaj samsung, z prostego powodu, nie podobają mi się te telefony.
Brałem też pod uwagę słabszą wersję Motki, czyli X Play. Jednak jak dla mnie Moto X Style bije wszystko na głowę, w porównaniu szybkości dorównuje jabłkowym urządzeniom.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...