Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję budżetowego smartfona, który zapewni mi płynne działanie i obsługę podstawowych aplikacji. Moje wymagania to: 2gb RAM, 16gb pamięci wewnętrznej, 5", rozdzielczość hd, na przednim aparacie w ogóle mi nie zależy, tylni 8 mpx, (taki, który zrobi czytelne zdjęcia jakiemuś tekstowi). Jedyna gra, która będzie na telefonie to royal revolt 2. 

Jeżeli będzie trzeba, mogę dopłacić 50 zł :)

 

Moją propozycją jest TP Link Neffos C5.

Edytowane przez kubsde
Link to post
Share on other sites

Ten TP Link z tego co słyszałem jest niezły w tych pieniądzach, ale ma ponoć problem z utrzymaniem mocy baterii. Można się nad nim zastanowić. Ja polecę Ci Microsoft Lumia 650. Co prawda ma 1gb RAM, a nie 2 jak chciałeś, ale dzięki WP to w zupełności wystarcza do płynnego działania. Wiem z doświadczenia, użytkuję do tej pory Lumię 640 i jako smartfon do podstawowych funkcji typu: przeglądanie internetu, FB, poczta, trochę różnej maści aplikacji, muzyka, telefon, proste gry spisuje się ten sprzęt wyśmienicie

Link to post
Share on other sites

Jakbym miał kupować Neffosa, to wolałbym Y5 (niestety na dziś do kupienia wyłącznie w Sellgros). Aczkolwiek to tylko ze względu na nowszego Androida, bo co do komponentów to się nie znam.

 

Tymczasem mogę się założyć, że za kilka chwil pojawi się ktoś starszy stażem i poleci Ci dołożyć stówkę i kupić coś Xiaomi. 

Edytowane przez rbialo
Link to post
Share on other sites
Ja polecę Ci Microsoft Lumia 650.

Wolałbym coś z androidem, a na mega mocnej baterii mi nie zależy :)

 

 

 

 

Aczkolwiek to tylko ze względu na nowszego Androida

 

Nowszy system też nie jest priorytetem. 

 

 

 

 

A co do Xiaomi, to raczej odpada, ponieważ kompletnie nie podchodzi mi interfejs :/

Edytowane przez kubsde
Link to post
Share on other sites

Jednak przemyśl tą Lumię. Ja też niechętnie podchodziłem do WP ale w miarę użytkowania przekonałem się. W tym budżecie nie ma co liczyć na szczególnie wydajny sprzęt a android swoje potrzebuje. Według mnie jak tani smartfon to lepiej z WP bo nawet słabe podzespoły gwarantują płynne działanie i brak lagów, na co w przypadku androida nie ma co liczyć.

Link to post
Share on other sites

Jednak przemyśl tą Lumię. Ja też niechętnie podchodziłem do WP ale w miarę użytkowania przekonałem się. W tym budżecie nie ma co liczyć na szczególnie wydajny sprzęt a android swoje potrzebuje. Według mnie jak tani smartfon to lepiej z WP bo nawet słabe podzespoły gwarantują płynne działanie i brak lagów, na co w przypadku androida nie ma co liczyć.

Cubot Note S dual Sim, sprawdź ten model. Niecałe 450 zł i masz wydajny telefon bez lagów z androidem czego trzeba. Popatrz na recenzje, filmy na YT o nim. Zapewniam, że będziesz zadowolony. Windows Phone ? Ograniczony pływający szajz z małą ilością możliwości, nie rozumiem jak można to polecać...

Edytowane przez asnex
Link to post
Share on other sites

 

 

Cubot Note S dual Sim, sprawdź ten model. Niecałe 450 zł i masz wydajny telefon bez lagów z androidem czego trzeba. Popatrz na recenzje, filmy na YT o nim. Zapewniam, że będziesz zadowolony. Windows Phone ? Ograniczony pływający szajz z małą ilością możliwości, nie rozumiem jak można to polecać...

 

Recenzję obejrzałem, sprawdziłem też zdjęcia, które robi Cubot i niestety aparat jest trochę słaby w porównaniu choćby nawet do telefonu proponowanego przeze mnie. A co do WP, to moja opinia jest taka sama :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...