Skocz do zawartości

Płyta z grą FIFA 1997 będzie coś warta za 100 lat?


Recommended Posts

Mam płytę pc z gier Fifa 1997 oraz NBA 1997 ,,wersja gier 97'' i jestem ciekaw czy tę gry za 100lat będą miały jakoś wartość np: 100zł(lub euro ;) ).

Warto trzymać takie coś dla swych wnuków ??

Edytowane przez patryk414
Link to post
Share on other sites

A ja mam 4 dyskietki z doomem i instrukcję, niestety pudekło mi się zniszczyło. A tak poważnie to (o ile to nie była jakaś rzadka kolekcjonerka) nigdy to nie będzie nic warte a jeśli za 100 lat będzie warte 100 zł to znaczy że złotówka bardzo osłabnie, ale możesz trzymać pokazać kiedyś jak to się grało.

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem jak ktos ma gre w pudelku nie odpakowany i jest to jakas lepsza gra to bedzie cos warta:-) juz zdazylo mi sie ze kupilem gre dajmy za 50 a za jakis czas opylilem 3-4 razy drozej:-) ludzie rozne rzeczy kolekcjonuja:-)

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

jaka jest max żywotność takiej płyty CD jak długo mogę to trzymać w domu (w dobrych warunkach)

Mam w domu płyty CD różnych starych zespołów jak king crimson, są to płyty z połowy lat 90-tych i już niektóre chodzą średnio mimo trzymania ich w warunkach wręcz perfekcyjnych (drewniany stojak na płyty w szafce pod wieżą, leżą tam odkąd pamiętam) nie narażone na światło, zmiany temperatur itp, są w ogóle nie porysowane ale czasem są niewidoczne dla odtwarzacza a czasem się zatną...

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...