Skocz do zawartości

Jakie chłodzenie na Phenom X4 965 be?! POMOCY ;)


Recommended Posts

Świetna wydajność względem ceny. Temperatury spadły znacząco względem chłodzenia box. Gabarytami dość duży ale do obudowy 19cm bez problemów się mieści i jeszcze jest luz. Montaż prosty, denerwujące są tylko gumowe kołki na których zaczepiony jest wentylator - spokój i cierpliwość pomaga w zamontowaniu wentylatora na tych gumowych kołkach :D POLECAM! I zobacz w jakiej cenie już można Fortisa złapać: klik.

Link to post
Share on other sites

Ja wiem czy słaby? Wsadziłem go do obudowy Cooler Master Elite 310 z tyłu jeden wentylator 120mm z przodu drugi, dodatkowo jeszcze część powietrza wyciągana jest przez zasilacz i do tej pory nawet przy dłuższym graniu wentylator Fortisa nie kręcił się z na maksymalnych obrotach. Zobacze jeszcze jak będzie przy podkręcaniu ale narazie brakuje mi na to czasu

Link to post
Share on other sites

Wydajnościowo Zephyr na fortisie jest bardzo dobry domi. I nawet działa ciszej niż ten z zalmana. ;) Oczywiście nie ma chłodzenia w których stockowy wentylator byłby idealny i każdy większy entuzjasta prędzej czy później go wymienia i tak. ;P

Link to post
Share on other sites

Wydajnościowo Zephyr na fortisie jest bardzo dobry domi. I nawet działa ciszej niż ten z zalmana. ;) Oczywiście nie ma chłodzenia w których stockowy wentylator byłby idealny i każdy większy entuzjasta prędzej czy później go wymienia i tak. ;P

Jest, NOCTUA - u nich zawsze są zaje*iste wentyle :)
Link to post
Share on other sites

Nom... na pewno każdy "szanujący" się modder i pro-elo-entuzjasta wywala taki mega-beznadziejny wentyl, bo kolor mu się nie podoba... :[:)

 

btw przeprowadziłeś jakąś ankietę wśród userów Noctu-y, że tak twierdzisz?

Link to post
Share on other sites

b1tzz czytaj to co sie PISZE, a nie to co chcesz przeczytać... Czy gdzieś napisałem, że te wentyle są złe? NIE! Mają ohydny kolor którego z niczym nie spasujesz i tyle...

Co do wydajności też bym się pokłócił bo chociażby Magmy za połowę ceny Noctuy mają taką samą wydajność i dają taką samą ciszę... Także te Twoje pr0-elo-noctuy to nic innego jak wyciąganie kasy od ludków za markę.

Link to post
Share on other sites

Magmy za połowę ceny Noctuy mają taką samą wydajność i dają taką samą ciszę...

no nie no jak porównasz magmę z takim NF-P12 to niestety w każdej kategorii widać wyższość "protezy" nad "czerwonym", niemniej cena tej pierwszej nadal jest nieco wygórowana, bo różnice nie są aż takie

Link to post
Share on other sites

b1tzz czytaj to co sie PISZE, a nie to co chcesz przeczytać... Czy gdzieś napisałem, że te wentyle są złe? NIE! Mają ohydny kolor którego z niczym nie spasujesz i tyle...

Co do wydajności też bym się pokłócił bo chociażby Magmy za połowę ceny Noctuy mają taką samą wydajność i dają taką samą ciszę... Także te Twoje pr0-elo-noctuy to nic innego jak wyciąganie kasy od ludków za markę.

Omg... ty chyba mnie nie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że pewnie nawet nie miałeś w rękach Noctuy, a piszesz co się z nią robi -_- Może część pr0-userów jakiś tam forów wywala te wentyle, bo im nie pasuje kolor do wentylków od malucha, ale większość po prostu "don't give a f**k" i zostawiają(z resztą bardzo dobre) "boxowe" wentyle. Najczęściej widzi się foty "towerów" NOCTUy właśnie z fabrycznymi wentylami, prawdę mówiąc może raz się spotkałem, ze innymi... ;)

 

btw ja noctuy aktualnie nie używam i nie mam zamiaru na razie, więc to nie są moje elo-yo-pr0 NOCTUy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...