Skocz do zawartości

Crysis Błędy


Recommended Posts

Mam problem z moim Gtx 280 SSC chodzi o to że gdy gram w crysisa to mam czasami jakieś błędy. bardzo żadko i te same... Nie wiem czy to wina karty,nie stabilnej płyty czy może po prostu gry :) Nigdzie więcej żadnych błędów nie mam cały komp w pełni stabilny testowałem czym mogłem wszystko było w jak najlepszym porządku. Tylko crysisie czasami błędy i to też nie jakieś wielkie :) Nie chce zabardzo dawać karte na gware gdyż ją podkręcałem a czytałem że takty się zapisują w biosie :P Poza tym w Polse to będzie trwać kilka tygodni a nie mam innej karty na zastępstwo :P Rano pogram trochę i zrobie kilka screenów bo teraz już nie zabardzo mi się chce siedzieć dłuższy czas przy grze. Dodam że karta nigdy się nie przegrzewała i nie przegrzewa. temperatura nie przekracz 68*C po kilku godzinnej grze w DX10,rodziałce 1920x1200 i aa x8Q

Link to post
Share on other sites

robiłem, wszystko jak w najlepszym pożądku. Najczęstszy błąd to jak ktoś skacze na spadochronie (tylko z mojej drużyny) to od niego skaczą pasy (od spadochronu) a drugi to że czasami jak podejdę to się dopiero wyostrzy ale to bardzo żadko i tylko kamienie tak mają. Jeszcze się zdarza że tu i tam gdzieś się jakiś kawałek drzewka trawki dorysuje ale muszę również podejść, z daleka tego nie ma ale to są jakieś szczegóły jeszcze mi się nie zdażyło żeby coś większego się dorysowało. Tak pozatymi rzeczami wszystko jest super tylko to ze spadochronem zawsze jak ktoś skacze to się dzieje a tamte rzeczy to bardzo sporadycznie :)

Link to post
Share on other sites

OKay, dzięki za szybką odpowiedź - nie kupię oryginału, bo osobiście uważam, że nie warto.

 

Ja mam problem z "doczytywaniem szczegółów graficznych" tylko w jednej grze - B&W 2 (w sumie tylko 5 sprawdzałem do tej pory) - myślałem, że to wina sterowników - skrojone na osiągi... Jak te dawne afery z nieuczciwymi zagrywkami NVIDII i ATI.

Link to post
Share on other sites

Z tego co napisałeś to są błędy gry. Rozmazane textury kamieni, odłamki drzew, krzewów i trawy - to są błędy gry, też tak mam i miałem na poprzedniej karcie. Aktualizacja gry powinna pomóc :) BTW. @Qpers, Warhead jest bardzo fajny, szczególnie pod DX10 na Viście :P szkoda tylko, że mam wtedy około 5FPS :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...