Skocz do zawartości

1680x1050 GTX 660 2GB HD 7850 2GB


Recommended Posts

Zasilacz 450W od chieftec.  Rozdzielczość jak w temacie. Pytanie która karta  Bedzie bardziej wydajna w tej rozdzielczości w grach typu GTA 5.  CSGO. FARM EXPERT.  THE FOREST.  SNIPER GHOST WARRIOR. itp

 

Jeżeli różnica byłaby rzędu 1-3 FPS  to nie robi to na mnie jakiegokolwiek wrażenia. 

 

Dziękuję za odp  :)

 

Procesor na razie athlon  x2 255 3.1 ghz  ale  wpadnie phenom ii x4 965 3.4ghz więc ten drugi brać pod uwagę :)

Link to post
Share on other sites

GTX660 lub HD7850 to karty zwykle po gwarancji, warte max 330zł

ja proponuję kupienie czegoś na gwarancji, w tej chwili nie mogę znaleźć ale dużo razy widziałem GTX'a 950 na rocznej gwarancji za 450zł, to byłaby najlepsza opcja

a jeśli dopłata nie wchodzi w grę, możesz pomyśleć nad GTX'em 750Ti 2GB za 340-370zł, również na gwarancji

to byłaby troszkę mniej wydajna opcja niż 660, ale bezpieczniejsza i z lepszą kulturą pracy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mówiłem że na allegro obecnie nie ma dobrych ofert

znalazłem np coś takiego :

https://www.olx.pl/oferta/msi-geforce-gtx-750-ti-gaming-CID99-IDjd48j.html#66491652ed

może uda się dogadać z gościem by wystawił na allegro

tak samo na OLX były 950 za 450zł z roczną gwarancją

 

napisałem już co sądze o 660, trochę mocniejszy od 750Ti, ale starszy, bardziej gorący, większy pobór mocy i bez gwarancji

Edytowane przez Vemorion
Link to post
Share on other sites

GTX 660 to nieco szybsza karta niż 750Ti, ale nie na tyle, żeby ją dzisiaj jeszcze kupować. Tak jak kolega radzi, weź kartę lekko słabszą, ale nowszą.

GTX 950 z kolei będzie szybsza niż GTX 660, i wg mnie czekanie na okazję dla GTX 950 to byłaby najlepsza opcja dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Złącza PCI-Express są wstecznie kompatybilne, a zasilacz jest taki w sam raz.

Dla pewności jednak warto zrobić update BIOSu płyty głównej do najnowszej wersji. Zwłaszcza że planujesz zmienić też procesor.

Link to post
Share on other sites

Pisze mi w cpu-z Graphic interface : Version: PCI-EXPRESS 
                                                                       Link Width: x16
                                                                       Max supported : x16

Czyli mogę włożyć co chcę ? :D 

Link to post
Share on other sites

Zasilacz 450W od chieftec.  Rozdzielczość jak w temacie. Pytanie która karta  Bedzie bardziej wydajna w tej rozdzielczości w grach typu GTA 5.  CSGO. FARM EXPERT.  THE FOREST.  SNIPER GHOST WARRIOR. itp

 

Jeżeli różnica byłaby rzędu 1-3 FPS  to nie robi to na mnie jakiegokolwiek wrażenia. 

 

Dziękuję za odp   :)

 

Procesor na razie athlon  x2 255 3.1 ghz  ale  wpadnie phenom ii x4 965 3.4ghz więc ten drugi brać pod uwagę :)

Pod twój konfig [jak będzie coś x4 ]najlepszy w budżecie, to tak jak przedmówcy ci radzą będzie GTX 950. Po prostu nie kupuj staroci bo się nie opłaca, dozbrój się w cierpliwość, czy sprzedaj tego GTS za te 60 zł i poluj zdecydowanie na jakiegoś GTX 950 bo na dłuższa metę będzie ci się to opylać. Jakie masz mobo ? Obsługuje ono na pewno CPU 125W ?

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...