Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa Zewnętrzna lub wewnętrzna do 250 zł


Recommended Posts

Budżet: >250zł

Czego potrzebujesz?: Karta dźwiękowa USB/PCI/PCI-e

Przeznaczenie: gry i muzyka. Gry typu FPS (CSGO) i Akcji

Źródła: Karta dźwiękowa będzie podpięta do mojego PC (opisany w stopce tematu lub na moim profilu)  
Oczekiwania
: Porządnego dźwięku i wygodnych sterowników( mile widziane ale nie konieczne)
Inne: Chciałbym podpiąć dodatkowo od czasu do czasu konsolę PS4 do karty więc fajnie jakby karta posiadała SPDIF-in :). Chciałbym tak zrobić żeby nie musieć przekładać słuchawek do wyjścia jack w monitorze. Do karty będą podpięte słuchawki HyperX Cloud 1 z mikrofonem.

Kartę kupuję w następnym tygodniu wraz z Cloud'ami :) chciałbym kartę zamówić w jednej paczce z słuchawkami ze sklepu x-kom.pl

Ewentualnie:

Muzyka: Metal/Rock i jego odłamy oraz Techno/EDM lubię niskie tony ale bez przesady :D

Moi faworyci:
-USB:

AIM AS372n Ultimate USB Audio

ASUS Xonar U5 

Creative Soundblaster X-fi Surround 5.1 Pro

Audiotrak Maya U5

-Z kart wewnętrznych nie znalazłem nic ciekawego ponieważ albo są tanie i dla mnie zbędne albo kosztują 300 i więcej :( 

Dziękuję za pomoc i Wesołych Świąt oraz Szczęścia w nowym Roku :)

 

Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest to że potrzebuję do takiej karty wpiąć także mikrofon i z czasem kolumny/ głośniki więc najbardziej wyposażeniem odpowiada mi Xonar U5 i AIM as372n ale który jest lepszy?  :(

Edytowane przez piotr7543
Link to post
Share on other sites

Warto dozbierać do cube blacka jeśli masz duże wymagania co do wszechstronności urządzenia, bo ten za pieniądze, które kosztuje ma na prawdę szeroki wachlarz możliwości podłączenia sprzętu :)

Maya u5 to tak jak bleck napisał, dobra zewnętrzna integra... Chociaż! Wiele zależy od Twoich preferencji, ponieważ jedni piszą tak jak bleck, a drudzy, że deklasuje wszystkie karty do 250 zł. Jest to fajny sprzęt za bardzo małe pieniążki ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...