Skocz do zawartości

Jaki tani głośnik bluetooth do 150zł?


Recommended Posts

Witam. Przydałby mi się głośnik bluetooth. Nie chcę dużo wydać, myślę, że tak do 150 zł byłoby ok. Dobrze byłoby jakby głośnik był mały (coś w stylu JBL Go) aczkolwiek jeśli jakiś inny głośnik jest większy a gra zdecydowanie lepiej niż te małe to też może być. Zastanawiam się nad tym JBL Go - co o tym sądzicie? Czy jest jakiś lepszy głośnik bluetooth w tej cenie? Czas grania bez ładowarki nie jest bardzo istotny ale wiadomo lepiej żeby nie było to 2h. JBL Go może grać podobno minimum 3,5h i to jest raczej takie minimum żeby nie trzeba było latać z ładowarką bez przerwy.

 

P.S. Głośnik będzie używany głównie przy treningu. Nie musi grać jak najgłośniej i charczeć przy tym, bardziej liczy się jakość dźwięku a nie głośność ale za cicho wiadomo też nie może być (nie może grać ciszej lub gorzej od smartfonu)

Link to post
Share on other sites

Mam JBL GO i zdecydowanie polecam, czas grania na maksymalnej głośności ok 5h, więc bardzo dobrze. Jakość dźwięku też w porządku, jak nie jesteś audiofilem, a głośniczek ma być rzeczywiście tylko umileniem treningu, to nie zastanawiaj się tylko bierz, w tej kasie ciężko będzie znaleźć coś lepszego :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No teraz to nie wiem co lepsze. Ten Lamax ma bardzo dobre opinie.

 

A jak ten Lamax ma Bluetooth v2.1 to będzie dział ze smartfonem co ma bluetooth v4.1? Myślę, że tak ale wolę się upewnić.

Edit: Po przeglądnięciu ofert te głośniki wydają mi się najlepsze:

Creative Nuno

LAMAX Beat Street ST-1

LAMAX Beat Sentinel SE-1

Fresh N Rebel Brick Fabriq Edition

 

Składniam się w stronę któregoś z tych dwóch ostatnich. Który wybrać?

Edit: Kupiłem Lamax Beat Street ST-1. Jest najlepszy jeśli chodzi i jakość dźwięku z tego co wyczytałem oraz jest poręczny. Gra świetnie, działa jak trzeba, ma tylko jeden minus jakby się czepiać - ma funkcje powerbank'u a bateria w nim ma pojemność 1200 mAh (w telefonie mam 4050 mAh, także jako powerbank to słabe jest to rozwiązanie, ale wiedziałem o tym kupując go i dla mnie nie ma to znaczenia). 

Edytowane przez marcin4670
Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Ja teraz używam głośnika Xblitz Emotion i muszę powiedzieć że gra przyzwoicie, zdecydowałem się na zakup po opiniach w internecie. Bateria trzyma dość długo i ogólnie wykonany z dobrej jakości materiałów. Nie jest drogi, warto rozważyć jego zakup.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...