Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chciałem was prosić jaką sieć wybrać. Rok ważności konta to podstawa. Smartfonami samsung galaxy s 7 Edge. Z góry bardzo dziękuję za pomoc informacje. :PWysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Witam.Chciałem was prosić jaką sieć wybrać. Rok ważności konta to podstawa.Smartfonami samsung galaxy s 7 Edge. Z góry bardzo dziękuję za pomoc informacje. :PWysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oczywiście aby zasięg był ok oraz HD vois itp. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Wyłącz podpis z Tapatalk! /jutjub
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź pomoc. A czy mają rok ważności konta. Play oraz plus verdzin mobile to ma. To jest priorytetem oraz jakość rozmów i zasięg. Dziękuję za pomoc i informacje. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Orange ma rok ważności konta ale to jest na zasadzie albo ważność konta albo nielimitowane rozmowy ale tak jest chyba wszędzie. Byłem w orange od pierwszego telefonu teraz od 2 miesięcy w play i jak dla mnie jest lepiej. Play niby ma zasięg 4 sieci czy jakoś tak ale jak jadę autobusem po wioskach to w szczerym polu zdarza się zerwać LTE...ale żeby sam zasięg to bardzo rzadko u mnie lepiej sprawdza się w play niż w orange.

Link to post
Share on other sites

Ja mam play internet lte 4g bez limitu co śmieszne mam limit na 100GB po wykorzystaniu mam 1mb/s a najlepsze jest to ze mam transfer 0.5-1.2mb/s router na gwarancje oddalem, karte mi wymieniali juz kilka razy i oczywiscie dalej to samo odradzam pierwszy miesiąc internet cud malina a później jakaś kpina odradzam!!

Link to post
Share on other sites

Zależy co potrzebujesz, jak neta, to w Nju po 1,5 roku masz jakoś 120GB za chyba 40pln/msc (chociaż jak pamiętam to starczy że karta sobie leży i opłacasz tam nie więcej niż 9pln/msc czy coś takiego i też się nabijajo miesiące), tak samo jeżeli mowa o numerze, ja na dwa numery mam jeden abo ~39pln 25GB neta po chyba roku, nielimitowane rozmowy/sms/mms i tylko płatne na stacjo. A jako że głównie korzystam z neta to pozostałe druga osoba wykorzystuje. Zasięg mam w większości miejsc (i9505) i z prędkościami nie ma problemu, jak to jest u Plusa (który zarówno net stacjo jak i mobilny przycina do północy).

Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Ze swojej strony mogę polecić Orange. W tej chwili dzielą chyba łącze z T-mobile. Dodatkowo mają VoLTE czyli najwyższa jakość rozmów przez dane LTE

Mają nie mają volte. Mają pogrzebane przy cmw500 więc na telefonie bez brandu lub spoza listy kompatybilnych albo nie włączysz albo wywali cię momentalnie i zablokuje. Bez roota jedynie mediateki pozwalają obejść ale inne sieci nie robią takich cyrków. Co najwyżej hvolte trzeba zresetować. Na S7 nie powinno być wprawdzie problemu ale jak ma brand innego operatora to zapomnij.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...