Skocz do zawartości

Jaka karta (NAJLEPIEJ NVIDIA)


Recommended Posts

Witam. Chcialbym zakupic karte graficzna do tych podzespolow :

Intel Core 2 Duo e7200 2x 2.53 GHz 

Zasilacz Tracer 230v 4 life 400

Karta posiadana : Nvidia gt 220 512mb

 

I pytanie ? Zmieniac i na jaka ? Problemem tez jest ze ta karta glosno chodzi ale to juz inna sprawa.

Link to post
Share on other sites

jak  kupisz karte, a nie kupisz zasilacza, to może ci wydajnosć spaść do zera - bo ci ten padalec tracer padnie - twoja karta obecna nie potrzebuje dużo prądu, ale i nie jest wydajna, jak kupisz lepszą będzie większe zapotrzebowanie na prąd i twój zasilacz może temu nie podołać (nie wspominając, ze jest to jeden z gorszych nawet wśród tych kiepskich)

Link to post
Share on other sites

Nie da sie ukryć ze zasilacz nie jest najlepszych lotów lecz te co Ty i inni zaproponowali niczym sie od niego nie różnią. Co do Twojego zasilacza to bym go nie wymieniał bo nie będzie słabym ogniwem w duecie z karta co polecili HD7750. ten zasilacz potrafił współpracować z podobnym poborem (i5 2400) oraz GTX260 (który od radka więcej pobiera prądu) przez kilka lat nie było żadnych problemów wiec co ma się dziać Tobie...

 

Lecz gdy byś miał wymieniać zasilacz to celuj chociaż bardziej sprawdzone marki (Corsair,FORTRON,CHIEFTEC jest ich wiele i rożne modele) ceny sa wyższe oscylują ok 100-150zł w zależności czy używka/nówka ale juz sa to nowsze konstrukcje od tego Tracera które maja mocniejsza linie oraz stabilniejsza 12+ przy takiej samej mocy 400-450wat przy czym maja już jakieś zabezpieczenia aby niedobrowadzic do spalenia podzespołów

 

np tego zalicytuj w tej cenie myślę ze bardzo dobra opcja   http://allegro.pl/zasilacz-corsair-cx430-80-430w-i6650640565.html#thumb/3    lub   http://allegro.pl/zasilacz-corsair-cmpsu-450vxeu-450w-i6651546721.html      a nie jakieś wynalazki

 

 

Co do samej karty graficznej to ten radek jest ciekawa opcja lub dołożyć parę zł i kupić hd7770 który jest trochę wydajniejszy http://allegro.pl/gigabyte-radeon-7770-oc-1-gb-najwydajniejsza-i6647514123.html

 

To co Ci podałem akurat zmieściłbyś sie w budżecie 

Edytowane przez AndyPl
Link to post
Share on other sites

skoro dla AndyPi Tacens jest na poziomie Akygi czy Tracera to radze ci Wot3k3k unikac porad tego gościa, podałem ci dobry zasilacz w niskiej cenie z 12mcy gwary a ty jakimiś smieciami AKyga sie interesujesz? co z tymi ludźmi sie dzieje, nie łapie, może to przez święta

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

kOchan  juz sam nie przesadzaj pisząc ze mój post niczego pozytywnego nie wnosi

 

 

 

Tacens który poleciłeś jest lepszy od Tracera(nie dopatrzałem jaki to jest model)...lecz jego typy sa wręcz podobna konstrukcja do obecnego To może jeszcze zle mu doradziłem co do wyboru zasilacza w tej cenie co zaproponowałem tamte dwa sa może jeszcze złe powiesz lub gorsze niż tego co Ty zaproponowałeś...? Ale tez  nie gadajcie bzdur ze jego zasilacz nie ogarnie radeona z jego prockiem bo padnę... jest bardzo kiepski ale bez przesady żeby sobie nie poradził maksymalne obciążenie to ok200wat!!  Lecz doradziłem mu również dobre konstrukcje a nie jak ktos pisze kup markowy--- ktos jak nie ma pojęcia to nawet Ayga może byc markowa

 

Patrzac Hd7750 vs GEFORCE GF 210 to radek jest jeszcze raz lepszy jak nie więcej...  porównując hd7750vs gtx650 wydajność podobna ja bym wolał wybrać radka   Lecz Gf650Ti juz samej karty cena będzie co najmniej 250-300zł ale wydajność będzie sporo większa  ale to można zaraz polecać coraz droższe i wydajniejsze...

Edytowane przez AndyPl
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...